Apartmány Pulse

Apartmány Pulse

Pod Vinohradmi 973, Podhájska
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Lázně

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,6 km

O ubytování

Apartmány Pulse se nacházejí v lázeňském městečku Podhájska na jihu Slovenska. Vydejte se na vlastní kůži vyzkoušet blahodárnou sílu „slovenského Mrtvého moře“ na dovolenou plnou pohody a odpočinku.

Areál termálních lázní Aquamarin leží jen 300 m od ubytování, a tak to za relaxací v unikátní léčivé vodě budete mít doslova pár kroků. Součástí komplexu je bazénový svět s 9 bazény a vitální svět se saunami, tepidáriem a odpočinkovou zónou. Voda ze zdejších termálních pramenů je slaná a její blahodárné účinky na celý organismus jsou srovnatelné s vodou Mrtvého moře.

Malebnou vinařskou krajinu v okolí Podhájské můžete objevovat při výletech po turistických a cyklistických trasách. Zavedou vás například ke zřícenině kláštera Mariánska čeľaď (4 km) nebo do obce Trávnica (4,5 km), kde můžete navštívit hned tři zámečky: klasicistní zámeček Baloghovců, barokní zámeček Rudnyánszkých a pozdně klasicistní zámeček Ladislava Barlanghiho. Za vidění stojí také rozsáhlá zřícenina Levického hradu (26 km) s jedinečnou tajemnou atmosférou.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém apartmánu, který se skládá z plně vybavené kuchyňky, vlastní koupelny a prostorné terasy. Součástí vybavení je klimatizace, WiFi připojení, lednička, mikrovlnná trouba, varná deska a fén. Na některé z apartmánů lze umístit přistýlka.

Na čem si pochutnáte?

Na chutné jídlo se zastavte v Penzionu Pulse, který se nachází asi 1,5 km od Apartmánů Pulse. Pokud se vám nebude chtít vařit, můžete si dokoupit snídaně či večeře. V restauraci připravují tradiční slovenské i mezinárodní pokrmy a pochutnáte si zde i na dobrém víně od místních vinařů.

Kde budete relaxovat?

Během letní sezóny můžete na zahradě Penzionu Pulse (1500 m) k osvěžení i zábavě využívat bazén se slanou vodou.