Relaxační pobyt pro dva nebo pro celou rodinu na Slovensku. V Termálech Malé Bielice vás kromě gurmánské polopenze či plné penze čekají vnitřní i venkovní relaxační bazény, hydromasáže, saunový svět, fitness zóna a další atrakce, které si zamilujete. Ubytováni budete v nové budově v pokoji Superior nebo VIP (dle vašeho výběru).

Termály Malé Bielice Tip na výlet

Termální lázně Malé Bielice jsou perfektním místem pro relaxaci, odpočinek i léčení zdravotních komplikací. Zdejší minerální voda má teplotu 27 – 38 °C a blahodárně působí na pohybové ústrojí, nervovou soustavu, rehabilitaci a regeneraci organismu.

K dispozici je 5 bazénů:

  • 2 vnitřní (klidový a hydromasážní)
  • 3 venkovní relaxační bazény
  • V letních měsících si za příznivého počasí můžete užít i tobogány, skluzavku, trampolíny a dětské hřiště.

Zarelaxovat si můžete v saunovém centru nebo při masáži. Pokud si chcete zasportovat, potěší vás fitness centrum nebo in-line dráha.

Více informací

Relaxační pobyt ve zbrusu novém hotelu

V Termálech Malé Bielice vám ke spokojenosti nebude chybět vůbec nic. Ubytováni budete ve zbrusu nové hotelové budově, která je přímo propojena s termálním wellness. Z pokoje tak můžete jít rovnou v plavkách a županu.

Pokoje Superior i VIP mají kromě pohodlné postele a vlastní koupelny také balkón s posezením, smart TV, miniledničku, fén a trezor. Pokoje VIP jsou umístěny v klidnější a tišší části budovy, mají navíc designový vzhled a rychlovarnou konvici.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi či plné penzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající domácí dezerty a vína.

Lázeňský komplex plný odpočinku

Termály Malé Bielice jsou místem relaxu a zdraví. Jejich základním kamenem je minerální termální voda o teplotě 27 - 38 °C. Koupat se můžete v den příjezdu už od 9:00 hodin, v den odjezdu pak až do 21:00 hodin (pokoj je však nutné opustit do 10:00 hodin).

Kromě wellness, kde si odpočinete v hydromasážním, klidovém i venkovním bazénu, si můžete dopřát také mnoho procedur, masáží (klasická a rekondiční masáž, medová masáž, čínská tlaková masáž, baňkování atd.) a polehávání v odpočinkových zónách. Na místě naleznete i fitness zónu.


NOVINKA: Od letní sezóny se těšte na nový zrekonstruovaný venkovní bazén, nový venkovní relaxační bazén s tryskami a také na in-line dráhu. Takže si nezapomeňte přibalit kolečkové brusle.


Za příplatek lze navštívit také saunový svět s finskou a infra saunou, které zvyšují imunitu a fungují tak jako preventivní opatření proti různým chorobám. Otevírací hodiny wellness jsou každý den od 9:00 do 21:00 hodin, areál je otevřen celoročně.

Termály Malé Bielice

Kúpelná 103 - 105, Partizánske
Slovenská republika

+ 421 910 100 109

recepcia@termalymalebielice.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zákaz domácích mazlíčků
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,6 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
0,9 km