Popis ubytování

Vážení hosté, s námi můžete rezervovat bezpečně. Pokud by Vámi objednaný pobyt nebylo možno uskutečnit z důvodu nařízení vlády ČR (COVID - 19), budeme Vaše zálohy přesouvat na následující termíny po vzájemné domluvě.

Pokud se během své dovolené chcete cítit v pohodě a v klidu, jste na správné adrese! Naše dva mezonetové apartmány jsou navrženy tak, abyste měli naprosté soukromí s krásným výhledem do údolí. Apartmány spolu sousedí, takže jsou ideální i pro větší skupinu přátel či početnější rodinu. Abyste se skutečně cítili v klidu a v pohodě, instalovali jsme na stěny akustické desky, které pohltí smích veselého dědečka i pláč hladového miminka.

V teplých měsících oceníte dřevěnou terasu s posezením a výhledem do nekonečné zeleně. Milovníci hvězd je mohou pozorovat z vrchního balkónku přímo u ložnice.

Říčky jsou místem, kde si každý najde to své. V zimě sjezdovky, běžky a v létě kolo, turistiku nebo třeba houbařské toulání po místních lesích.

V okolí na vás dýchne i kus historie. Kromě malých vojenských pevnůstek jsou v oblasti i veřejně dostupné pevnosti jako např. tvrz Hanička.

Ať už si vyberete jakoukoli aktivitu, vždy se můžete těšit na návrat do našich apartmánů a využít servisu, který vám nabízí místní hotel – wellness, restaurace, hřiště, minigolf….

Apartmány V Klidu a V Pohodě poskytují každý ubytování pro 1 až 6 osob ve 2 ložnicích.

Oba apartmány jsou vybaveny tak, aby Vám během pobytu nechyběla jediná maličkost.
Každý apartmán je vybaven pro 8 osob. Má dvě ložnice: 1.s manželským dvojlůžkem, 2.se dvěma samostatnými lůžky s možností vysunutí dvou plnohodnotných postelí. V obývacím pokoji lze rozložit gauč pro dvě osoby. Prosíme o dodržování maximálního počtu šesti dospělých osob na apartmánu.

Každý apartmán je mezonetový. V přízemí se nachází obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyňský kout, chodba, WC a před hlavním vstupem samostatná lyžárna/kolárna.

V patře jsou pak dvě ložnice, koupelna s WC a balkón.

V patře se kromě dvou ložnic nachází koupelna se sprchovým koutem a WC. Druhá toaleta je v přízemí. Rodiče malých určitě dětí ocení i pračku.

Apartmány jsou vytápěny elektrickým topením, v místnostech s dlažbou podlahovým vytápěním. Pro atmosféru si hosté mohou přitopit v krbových kamnech. Dřevo včetně podpalovačů je na místě zdarma.

Popis okolí

V Říčkách si přijdou na své cyklisté, lyžaři i rodiny s malými dětmi.

Ski centrum Říčky má perfektní zázemí a krom krásné přírody nabízí svým návštěvníkům pestrou škálu aktivit v zimě i v létě. Je skvělým výchozím bodem pro hřebenové turistické trasy a občerstvit se zde v létě můžete jak v restauraci, tak i v letním Apres Ski a v zimě i v boudách a stanech přímo u sjezdovky. Od apartmánů jezdí do skiareálu skibus, jehož zastávka je minutu chůze od našeho pohodlného gauče.

Do bílé stopy se můžete vydat ze Ski centra v Říčkách nebo přímo od apartmánů. V okolí Říček je přes 40 km upravovaných běžeckých stop a navazují na ně další z ostatních orlických oblastí. Přímo od apartmánů vede běžecká stopa, po níž se dostanete do Ski centra po 2,2 km – tedy co by sněhovou koulí dohodil.

Lanovka na Zakletý zajišťuje provoz bikeparku. V současné době je otevřený červený trail s modrými alternativami v obtížných místech a připravuje se technický trail s černými prvky. Zapůjčit si můžete kompletní vybavení od kola až po chrániče. Pumptracková dráha je v 18 km vzdáleném Deštném v O. h. Co neušetříte na pohonných hmotách, ušetříte na vstupném, vstup na dráhu je zdarma.

Přímo u apartmánů je wellness centrum hotelu, kde za poplatek můžete využít bazénu, vířivky a sauny.

Pro větší děti i pro dospělé je atrakcí lanové centrum s více než 80ti překážkami.

Možnosti koupání: koupaliště Rokytnice v Orlických horách, koupaliště Kunvald, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, bazén Rychnov nad Kněžnou, bazén Deštné v Orlických horách, aquapark Žamberk, koupaliště Vamperk, koupaliště Dobré, přehrada Pastviny, bazén Mezilesí, koupaliště Hroška, koupaliště Písečná - Rubínek, koupaliště Letohrad, koupaliště Bystré, koupaliště Kostelec nad Orlicí.

Blízká lyžařská střediska: Říčky v O.h., Ski centrum Zdobnice, Rokytnice v O.h. - Farák, Orlické Záhoří - Černá Voda, SKI KLUB Kostelec - Zdobnice, Orlické Záhoří - Jadrná, Nella - Bartošovice, Orlické Záhoří - Bedřichovka.

Turistické cíle v okolí: Anenský vrch.

Doplňující informace

Letní sezóna:1.7.-31.8. Pouze týdenní pobyty (min. 6 nocí)
Zimní sezóna:2.1.-31.3. Možné i kratší pobyty.
Minimální délka pronájmu 2 noci.

Poskytujeme 20% slevu na 3 a vícedenní skipasy

Závěrečný úklid ve výši 660,- Kč, poplatek obci 20,- Kč/noc/dospělá osoba a poplatek za lůžkoviny 150,- Kč za osobu/pobyt bude přičten k celkové částce za ubytování a uhrazen společně s doplatkem ceny ubytování před příjezdem. Při pobytech 6 a více nocí je zahrnuta sleva 10% na ubytování.
Poplatek za pejska/pobyt: 200,- Kč.


NEJSME PLÁTCI DPH.

V případě platby zaměstnavatelem Vám pro něj rádi vystavíme fakturu.

Vážení hosté, s námi můžete rezervovat bezpečně. Pokud by Vámi objednaný pobyt nebylo možno uskutečnit z důvodu nařízení vlády ČR (COVID - 19), budeme Vaše zálohy přesouvat na následující termíny po vzájemné domluvě.

STORNOPOPLATKY
Pro potvrzení rezervace prosíme o uhrazení 50% celkové ceny za apartmán.
Doplatek 50% ceny pobytu je třeba uhradit alespoň 14 dní před jeho započetím.
Při zrušení ubytování 30 a více dní před nástupem vracíme 100% uhrazené zálohy.
Při zrušení ubytování 29.- 14.den před nástupem účtujeme stornopoplatek ve výši 50% z ceny za ubytování.
Při zrušení ubytování 13.a méně dní před nástupem, účtujeme stornopoplatek 100% z ceny ubytování.
Pokud se v daném termínu podaří ubytování pronajmout, přesouváme uhrazenou zálohu na další pobyt bez účtování stornopoplatků.

Apartmány V Klidu a V Pohodě

Apartmány V Klidu a V Pohodě

Říčky v Orlických horách 259,
Říčky v Orlických horách, Česká republika

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Sprchový kout
Sauna / infrasauna
Vířivka
TV
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Myčka nádobí
Pračka
Společenská místnost
Dětská postýlka

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Zahradní nábytek
Gril

Okolí objektu

Travnatá plocha u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Kola k dispozici, půjčovna kol
Hřiště u objektu
Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Tenis
Golf
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Převodem na účet

Tipy na výlet

Lanový park Spiders centre
Lanový park Spiders centre
Lanovka Říčky
Lanovka Říčky
Ski centrum Říčky
Ski centrum Říčky