O ubytování

Penzion Relax Martina *** najdete v malebném prostředí na okraji Českých Budějovic. Poznejte krásy tohoto města, anebo se vydejte na výlet do ZOO Dvorec (20 km), Českého Krumlova (21 km), Blanského lesa (21 km) nebo do Třeboně (28 km).

Kde budete spát?

Apartmány o rozloze 50 – 70 m² mají samostatnou plně vybavenou kuchyň (varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba), venkovní terasu pro příjemné posezení a nechybí ani TV/SAT, rádio, WiFi a vlastní sociální zařízení. Z apartmánů máte výhled buď do zahrady nebo okolní krajiny a na horu Kleť.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně a večeře formou bufetu si vychutnáte v hotelové restauraci.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem zamiřte do hotelového wellness centra s vířivkou, finskou saunou, infra saunou, relaxační zónou a rotopedy. K dispozici je také venkovní bazén. Užít si můžete jednu z masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici venkovní dětské hřiště s pískovištěm a hračkami, ale také trampolína.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Nela V.) ( - Česko)

Penzion relativně nový, chtělo by to jen doladit detaily, drobné opravy. Jídlo celkem dobré, na snídani ale pořád to stejné. Wellness fajn. Skvělé místo pro další cestování (Český Krumlov, Hluboká...). Personál příjemný jak kdy, kazily to roušky a blízká uzavírka cesty (hluk).

Skvělé (Jaroslava T.) ( - Česko)

Vše odpovídalo jak bylo uvedeno.Jediný velký problém byl v hluku.Pokoj jsme měli v přízemí do silnice a zrovna v té době byla objížďka kolem penzionu takže od časných ranních hodin neskutečný provoz.

Standard (Dana M.) ( - Česko)

Byli jsme nespokojeni. Byla nám na pokojích zima. Majitel místo, aby místnosti předem vytopil, uvedl, že "jemu zima není". Na pokojích nebyl vůbec signál internetu, ten fungoval pouze v jídelně. Wellness by bylo pěkné, kdyby tam také nebyla obrovská zima, která to vše kazila a do sauny jsme se nedostali vůbec, protože je hned vedle whirpool, která byla celý víkend obsazená, a proto se na nás nedostalo do sauny, nevycházelo to časově. Jídlo bylo dobré, ale jeden večer nebylo na výběr, ani ze 2 jídel, takže pokud nejíte bramborové knedlíky, máte smůlu nebo hlad. V okolí není vůbec nic, žádná restaurace, bar, krámy. Pro všechno musíte autobusem nebo autem dál do ČB. Pokoje byli uklizené a čisté, to jediné hodnotíme kladně.