• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Odpočinek v penzionu s wellness

Penzion Relax Martina *** najdete v malebném prostředí na okraji Českých Budějovic. Apartmány o rozloze 50 – 70 m² mají vlastní sociální zařízení, samostatnou plně vybavenou kuchyň (varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba), venkovní terasu pro příjemné posezení a nechybí ani TV/SAT, rádio a WiFi.

Z apartmánů máte výhled buď do zahrady nebo okolní krajiny a na horu Kleť. Součástí penzionu je i restaurace, wellness centrum a zahrada. Pobyt zde je ideální jak pro dvojice, tak i rodiny s dětmi.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Miloš H.)

Byli jsme velmi nespokojeni. Odjeli jsme předčasně již druhý den. Majitel nepříjemný, arogantní (nazval nás chudáky, kteří si musejí pobyt objednávat přes slevový portál. V apartmánu byla zima, netopilo se. Restaurace přes den nebyla v provozu, WIFI není zdarma, museli jsme si ji zaplatit. Parkování sice zdarma, ale na hlavní silnici. Malebné prostředí ? V normální bytové zástavbě u hlavní silnice. Vyhřívaný bazén ? Nebyl v provozu.

Skvělé (Michaela ?.)

Ubytování v novém a pěkném prostředí, jednání v pořádku, jen večeře byly slabé. Malý výběr. Jen polévka a jeden chod. Pokud se vám netrefí do chutí, nemáte nic.

Dobré (Jarmila G.)

Penzion dost daleko od centra. Jídlo ohřívané nic moc žádný výběr. Ubytování pěkné, čisto, ale při 5 st. se netopí.