Odpočinek v penzionu s wellness

Penzion Relax Martina *** najdete v malebném prostředí na okraji Českých Budějovic. Apartmány o rozloze 50 – 70 m² mají vlastní sociální zařízení, samostatnou plně vybavenou kuchyň (varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba), venkovní terasu pro příjemné posezení a nechybí ani TV/SAT, rádio a WiFi.

Z apartmánů máte výhled buď do zahrady nebo okolní krajiny a na horu Kleť. Součástí penzionu je i restaurace, wellness centrum a zahrada. Pobyt zde je ideální jak pro dvojice, tak i rodiny s dětmi.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Dana M.)

Byli jsme nespokojeni. Byla nám na pokojích zima. Majitel místo, aby místnosti předem vytopil, uvedl, že "jemu zima není". Na pokojích nebyl vůbec signál internetu, ten fungoval pouze v jídelně. Wellness by bylo pěkné, kdyby tam také nebyla obrovská zima, která to vše kazila a do sauny jsme se nedostali vůbec, protože je hned vedle whirpool, která byla celý víkend obsazená, a proto se na nás nedostalo do sauny, nevycházelo to časově. Jídlo bylo dobré, ale jeden večer nebylo na výběr, ani ze 2 jídel, takže pokud nejíte bramborové knedlíky, máte smůlu nebo hlad. V okolí není vůbec nic, žádná restaurace, bar, krámy. Pro všechno musíte autobusem nebo autem dál do ČB. Pokoje byli uklizené a čisté, to jediné hodnotíme kladně.

Skvělé (Ondřej O.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, příjemně nás překvapil velký pokoj, dětský koutek a privátní vířivka přímo v penzionu.

Skvělé (Martin K.)

Pobyt byl v pohodě, personál ochotný a společenský. Moc se nám tady líbilo. Jediné z čeho jsme byli zklamáni, bylo to, že jsme NEMOHLI DO BAZÉNU. V říjnu už byl mimo provoz!