• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Odpočinek v penzionu s wellness

Penzion Relax Martina *** najdete v malebném prostředí na okraji Českých Budějovic. Apartmány o rozloze 50 – 70 m² mají vlastní sociální zařízení, samostatnou plně vybavenou kuchyň (varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba), venkovní terasu pro příjemné posezení a nechybí ani TV/SAT, rádio a WiFi.

Z apartmánů máte výhled buď do zahrady nebo okolní krajiny a na horu Kleť. Součástí penzionu je i restaurace, wellness centrum a zahrada. Pobyt zde je ideální jak pro dvojice, tak i rodiny s dětmi.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka G.)

Ubytování krásné, čisté, příjemné, strava dobrá, obsluha taky, vše odpovídalo popisu.

Standard (Miloš H.)

Byli jsme velmi nespokojeni. Odjeli jsme předčasně již druhý den. Majitel nepříjemný, arogantní (nazval nás chudáky, kteří si musejí pobyt objednávat přes slevový portál. V apartmánu byla zima, netopilo se. Restaurace přes den nebyla v provozu, WIFI není zdarma, museli jsme si ji zaplatit. Parkování sice zdarma, ale na hlavní silnici. Malebné prostředí ? V normální bytové zástavbě u hlavní silnice. Vyhřívaný bazén ? Nebyl v provozu.

Skvělé (Michaela ?.)

Ubytování v novém a pěkném prostředí, jednání v pořádku, jen večeře byly slabé. Malý výběr. Jen polévka a jeden chod. Pokud se vám netrefí do chutí, nemáte nic.