Zoo Dvorec

V jihočeské Zoo Dvorec si můžete prohlédnout až 120 druhů zvířat. Velkou předností dvorecké zoo je, že jde o menší areál a zvířata tak můžete pozorovat v klidu bez davů turistů. Menší rozloha však nijak neubírá na kvalitě. Prostřednictvím jednotlivých výběhů se přenesete na africký kontinent za hrochem či šimpanzem, do Ameriky za pestrobarevnými papoušky či do asijských vod za bílými tygry. Fascinovat vás bude také Pavilon Venomous s jedovatými hady. Mezi největší lákadla však rozhodně patří rodinka lva jihoafrického bílého, v rámci které se podařilo odchovat paterčata. Významnou pýchou je pro zoo také kolekce kober rodu Naja, která je největší v Evropě.

Na děti v Zoo Dvorec toho čeká ještě mnohem víc než cizokrajná i domácí zvířata. Celoročně se tu pořádají nejrůznější akce, které jim přiblíží zvířecí svět a naučí je lásce a respektu. Pro starší děti je tu i připravená naučná stezka "Zvířata našich lesů" se spoustou interaktivních prvků. Děti si tu mohou také nakrmit kozičky nebo sledovat komentované krmení ostatních zvířat. Nechybí ani dětské hřiště nebo obchod se suvenýry a plyšáky.

Vstupné:

  • dospělí: 180 Kč
  • děti od 3 do 14 let: 80 Kč
  • senioři: 120 Kč

Otevírací doba:

  • duben až srpen: od 9:00 do 18:00
  • září až říjen: od 9:00 do 17:00
  • listopad až březen:
    • o víkendech, svátcích a prázdinách od 11:00 do 16:00

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Jižní Čechy, Třeboňsko

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet