Lázeňský dům Jan Ripper ***

Lázeňský dům Jan Ripper ***

Priessnitzova 174/27, Jeseník
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkování - více informací o ceně v sekci Příplatky.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
7,6 km

O ubytování

Lázeňský dům Jan Ripper *** najdete ve městečku Jeseník asi 350 m od hlavní budovy Priessnitzových léčebných lázní, kterou je Hotel Priessnitz ****. Lázeňský dům se nachází v klidné části města v obklopení vrcholů Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Zdolat můžete například protilehlý Studniční vrch (3,5 km), na jehož svazích se nachází na 80 lázeňských pramenů. Okolí nabízí spoustu možností volnočasových aktivit. Pouze pár minut chůze je to na minigolf (550 m), do balneoparku (850 m) či do Muzea V. Priessnitze (160 m). Nádhernými panoramaty se můžete kochat na mnoha vyhlídkách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních jedno či dvoulůžkových pokojích Standard. Vybaveny jsou pohodlným lůžkem, satelitní televizí, telefonem, ledničkou, posezením a vlastní koupelnou. Většina pokojů má také balkon.

Na čem si pochutnáte?

V Jídelně Jan Ripper se těšte na chutnou polopenzi, která se podává servírovanou formou. Při příjezdu vám bude přidělen stravovací čas a místo k sezení z důvodu omezené kapacity.

Kde budete relaxovat?

Hosté Lázeňského domu Jan Ripper *** využívají wellness a léčebné služby v Hotelu Priessnitz ****.Jeho součástí je zázemí pro procedury a wellness s vířivkou, bazénem a saunovým světem. Dopřát si můžete mnoho druhů masáží a léčebných či kosmetických procedur jako jsou koupele, zábaly, vodoléčba a další. Také je možné docházet na inhalace do Lázeňského domu Bezruč ***. V areálu lázní najdete také lesopark s krásným balneoparkem, ve kterém najdete přírodní lázně horních a dolních končetin, koupel nohou s akupresurou, Priessnitzovu lavičku s bazénkem a také Priessnitzovy střiky a Slunné lázně. V areálu lázní si můžete dopřát také akupunkturu, speciální indonéské masáže nebo vstup do solné jeskyně.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty na připraveno dětské hřiště.

Něco navíc

O zábavu během pobytu bude postaráno. Můžete si zde zahrát tenis, kulečník, minigolf či discgolf.