Bellevue Hotel Český Krumlov ****

Bellevue Hotel Český Krumlov ****

Latrán 77, Český Krumlov
Česká republika

Provozuje společnost:
Bellevue Hotel Services, s.r.o. IČ: 09308644


380 720 111

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
14,5 km
Běžkování
8,7 km

O ubytování

Bellevue Hotel Český Krumlov **** nabízí unikátní polohu přímo v srdci památkové zóny nádherného Českého Krumlova. Okolí hotelu je pro svou výjimečnou historickou hodnotu již od roku 1992 památkou UNESCO. Nejkrásnější místa tohoto jedinečného jihočeského města budete mít během pobytu na dosah ruky.

Příjemnou procházkou dojdete během chvilky k hradu a zámku Český Krumlov s ikonickou hradní věží (300 m). Poté můžete pokračovat do nádherné zámecké zahrady (800 m) s letohrádkem Ballarie. Přímo před letohrádkem je umístěno slavné otáčivé hlediště, které je významnou letní scénou Jihočeského divadla.

Přes Lazebnický most se dostanete do Vnitřního města (300 m) tvořícího historické jádro Českého Krumlova. Ve spleti křivolakých středověkých uliček zde najdete například čtvercové náměstí Svornosti, měšťanské domy s impozantními štíty, muzea, kavárny i vyhlášené středověké krčmy.

V Českém Krumlově můžete vidět i technickou raritu – grafitový důl (1,5 km), kde si v hloubce 70 m pod povrchem země prohlédnete, jak se těžila tuha a svezete se důlním vláčkem. Oblíbenými turistickými cíli v okolí jsou například Ptačí hrádek (2 km), zřícenina hradu Dívčí kámen (14 km) či Stezka v korunách stromů (30 km). Jako na dlani uvidíte Český Krumlov a jeho okolí z rozhledny Kleť (8 km). Vodní nádrž Lipno je skvělým místem pro letní osvěžení při koupání a užijete si zde také spoustu sportů, bobovou dráhu a další radovánky. Během zimy je možné si pobyt zpestřit lyžováním ve Skiareálu Lipno (30 km) či Skiparku Frymburk (27 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve nadstandardním pokoji s výjimečným výhledem na město a elegantním. Kromě pohodlné postele je součástí vybavení smart TV, WiFi připojení, trezor a pracovní stůl s telefonem. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, fénem a kvalitní kosmetikou značky L'Occitane.

  • Pokoje Superior mají rozlohu 14-18 m² a jsou vybavené manželskou postelí nebo 2 samostatnými jednolůžky. Do pokoje je možné umístit dětskou postýlku, na přistýlku ale není místo.

  • Pokoje Deluxe jsou prostornější (18-26 m²), díky tomu umožňují také přistýlku. Opět je zde na výběr mezi manželskou postelí a oddělenými jednolůžky, oproti variantě Superior navíc v pokoji najdete minibar, župany a pantofle.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně je základ dne, a tak si každé ráno pochutnáte na bohatém snídaňovém bufetu s pestrou nabídkou teplých i studených pokrmů. Součástí hotelu je také vyhlášená restaurace Le Jardin s vinným sklípkem a letní terasou. Návštěva této restaurace je díky vytříbené gastronomii a útulným prostorům vždy výjimečným zážitkem. Dokonalým místem pro odpočinek i zábavu je letní zahrada a lounge s nabídkou vynikajících vín a koktejlů.

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném objevováním okouzlujících památek přijde zajisté vhod relax v privátní finské sauně nebo hýčkání pod rukama zkušených masérů.