Toužíte po horském vzduchu a klidu? Ubytujte se v Hotelu U Studánky *** uprostřed Moravskoslezských Beskyd. Kolem rodinného hotelu v Horní Lomné vede mnoho turistických tras. Zábavu a relax si ale užijete i přímo v hotelu. Těšit se můžete například na venkovní bazén. Čeká vás i chutná polopenze a welcome drink.

O ubytování

Beskydské hřebeny jsou protkané turistickými i cyklistickými stezkami a vybízejí k aktivnímu odpočinku. Nedaleko hranic se Slovenskem ve vesničce Horní Lomná objevíte rodinný Hotel U Studánky ***, ve kterém můžete po výletech do beskydských lesů relaxovat i ve wellness. Kromě nádherné beskydské přírody v okolí se můžete vydat ke Studánce Salajka (20 m) na Křížovou cestu (350 m) či Kostelu Povýšení sv. Kříže (350 m). Navštíveníhodným unikátem je prales Mionší (1,9 km). V zimě si zde zalyžujete na jedné z mnoha sjezdovek, nejbližší je Přelač cca 2,5 km.

Kde budete spát?

Pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny převážně dřevěným nábytkem a koberci. K dispozici vám bude vlastní koupelna a balkon s posezením s výhledem do uklidňující přírody.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci vás ráno bude čekat snídaně formou bufetu a večeři si budete moci vybrat ze 3 - 5 jídel. Kuchaři si po předchozí domluvě hravě poradí i s vašimi požadavky na dietní nebo bezlepkovou stravu.

Hotel U Studánky ***

Hotel U Studánky ***

Horní Lomná 178 , Horní Lomná
Česká republika

+ 420 734 443 685

info@hotelustudanky.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,5 km
Aquapark
35 km
Sjezdovka
2,4 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhledna
Jurkovičova rozhledna
Stezka Valaška
Stezka Valaška