Na pobytu ve Velkém Mederu si užijete ubytování v apartmánech Karmon Park s vybavenou kuchyňkou, bohaté snídaně, sportovní aktivity i koupání. Využít můžete hřiště, stolní tenis, fotbálek a dětské hřiště. Do lázní Thermal Corvinus to budete mít jen 350 metrů.

O ubytování

Apartmánový dům Karmon Park se nachází v lázeňském městě Veľký Meder ve vzdálenosti pouhých 350 m od známého termálního koupaliště Thermal Corvinus. Díky příjemnému teplému podnebí je tato oblast ideální pro výlety pěšky i na kole. Najdete zde národní přírodní rezervace Klátovské rameno (25 km) a Číčovské mrtvé rameno (12 km). Pro cykloturisty je k dispozici nedaleká cyklistická trasa Dunaj, která se sem táhne až z Německa a je jednou z nejznámějších v Evropě. Pokud zatoužíte poznat něco z Maďarska, stačí přejet nedaleké hranice, kde leží město Györ se skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou a restauracemi s maďarskými specialitami.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v apartmánu s balkonem a vlastní kompletně zařízenou kuchyňkou (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí). K vybavení dále patří televize, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si zde pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Za příznivého počasí je k dispozici letní terasa s grilem.

Cestujete s dětmi?

Spousta her a zábavy čeká na děti na venkovním hřišti s pískovištěm, houpačkou a skluzavkou.

Něco navíc

O zábavu nouze rozhodně nebude. Pro hosty je k dispozici velké fotbalové hřiště, stolní tenis a fotbal, biliard a také hřiště na volejbal a nohejbal.

Karmon Park

Karmon Park

Čičovská 3687/49 , Veľký Meder
Slovenská republika

+421 918 999 338

info@karmonpark.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 4 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
100 m
Aquapark
100 m

Tipy na výlet

Aquapark Thermal Corvinus

Aquapark Thermal CorvinusTip na výlet

Hlavním lákadlem Velkého Mederu je termální komplex Thermal Corvinus, který nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou. Ideální je jak pro rodiny s dětmi, které se vydovádí na tobogánech, tak třeba i pro seniory. Mezi bazény najdete plavecký, relaxační, sedací či bazén s unášejícím proudem. Ve všech 8 bazénech je termální voda s teplotou 26–38 °C, která má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteř, svalstvo a má regenerační účinky na lidský organismus. Navštívit zde můžete také saunový svět či solnou komoru.

Otevírací doba:

  • PÁ–SO: 9:00–21:00 hodin
  • NE–ČT: 9:00–20:00 hodin

Vstupné: (může se měnit podle sezóny)

  • Dospělí: 15,90 €/den
  • Senioři: 12,9 €/den
  • Děti od 3 do 15 let: 12,9 €/den
  • Děti do 3 let: zdarma
Více informací
Velký Meder
Velký Meder
Město Györ
Město Györ
Dunajská Streda
Dunajská Streda