V Hotelu Autis *** v Dolním Smokovci budete mít Vysoké Tatry jako na dlani. Užijte si vysokohorskou turistiku nebo lyžování v některém z blízkých ski areálů. Pobyt vám zpestří polopenze a vstup do sauny i fitness centra. Dvě děti do 6 let mají pobyt i s polopenzí zdarma.

O ubytování

Hotel Autis *** se nachází pod štíty Vysokých Tater v Dolním Smokovci ve známém areálu Pod Lesom. Starý Smokovec se světem kouzel Tricklandia, vyhlášenou pozemní lanovkou a dalšími lákadly je vzdálený pouhé 3 km. Zároveň se vám zde rozprostírá svět dechberoucí tatranské přírody, projděte si třeba Křížovou cestu až na Pěknou vyhlídku či Slavkovskou dolinu, vyjděte (nebo se vyvezte lanovkou) ke Skalnatému plesu (11 km) a pokud vám nevadí cestovat trochu dál, určitě nevynechte Štrbské Pleso (19 km). V zimě si zde parádně zalyžujete v některém z okolních lyžařských středisek - nejbližší je Jakubkova lúka 4 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokojích nebo apartmánech vybavených satelitní televizí, rádiem, budíkem, telefonem a samostatnou koupelnou se sprchou nebo vanou. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace servíruje pokrmy slovenské i mezinárodní kuchyně. Navštívit můžete také kavárnu nebo posedět na letní terase s ohništěm.

Cestujete s dětmi?

Na dětské návštěvníky čeká v hotelu zábava na hřišti se skluzavkou, houpačkou a pískovištěm.

Hotel Autis ***

Hotel Autis ***

Pod lesom 298 , Dolný Smokovec
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 8 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od lázní
13 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
13 km
Sjezdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Vysoké Tatry

Vysoké TatryTip na výlet

Nejvýznamnější hory na Slovensku každoročně navštíví tisíce turistů. Láká je výstup na nejvyšší horu Slovenska, Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.). Vydat se sem můžete i tehdy, pokud si na adrenalinový výstup zrovna netroufáte - Tatranský národní park můžete projít po stovkách kilometrů turistických stezek a cyklotras.

Co ve Vysokých Tatrách nesmíte vynechat?

  • nejznámější hory Kriváň a Lomnický štít (dostupný i lanovkou)
  • Štrbské pleso či Veľké a Malé Hincovo pleso
  • jízdu pozemní lanovkou ze Starého Smokovce na Hrebienok
  • Tricklandii
  • Bobovou dráhu v Tatranské Lomnici
  • Nedaleké aquaparky Tatralandia a Aquacity Poprad

V zimě vám Vysoké Tatry připraví nezapomenutelný výhled na zasněženou krajinu i bohaté sportovní vyžití. Zalyžujte si například v lyžařském středisku v Tatranské Lomnici, v Ski areálu v Starém Smokovci nebo v Lopušné dolině. Navštívit můžete také expozici zimních sportů v Ski Muzeu.

Více informací
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít
Pozemní lanovka Starý Smokovec - Hrebienok
Pozemní lanovka Starý Smokovec - Hrebienok