Popis ubytování

Nabízíme jedinečné ubytování v srdci Českého ráje přizpůsobené velkým rodinám, skupinám přátel či spolupracovníků. Je to místo, ve kterém můžete relaxovat, vyjíždět na výlety po Českém ráji - památky, příroda, skály, rybníky, dětský přírodní areál Šťastná země... Místo, kde můžete strávit čas se svou širší rodinou, se kterou se přes rok nemáte šanci pospolu vidět, či přáteli, se kterými chcete strávit společný čas. Kulečník, konírna jako (nejen) pánský klub, gril, ohniště, velká zahrada.

Dům, který nabízíme k pronájmu, je více než 300 let starý, je to dům s duší a má prokazatelně terapeutické účinky. S láskou a citlivostí jsme ho rekonstruovali 5 let. Sami máme 3 děti a víme, jak jsme si při cestování vybírali místa, abychom měli klid, dostatečný prostor, mohli jsme si vařit a mohli jsme z jednoho místa vyjíždět do různých stran a poznávat tak místo, kde jsme trávili dovolenou. Autem, na kole i pěšky od nás můžete vyrážet jakýmkoli směrem a vždy narazíte na nádherná místa. A i když zůstanete několik týdnů :), stále bude co poznávat. Český ráj Vás ohromí, přijeďte se přesvědčit.

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 18 osob v 5 ložnicích.

Dům má 3 podlaží. V přízemí je bývalá konírna, dnes takový pánský klub. Najdete tu 2 rozkládací sedačky, na kterých lze spát, zima nehrozí díky krbovým kamnům. V této části je také samostatná koupelna se sprchou a samostatný záchod. Je to nejblíže do sklípků s vynikajícím vínem a k ochutnávce je pivo, které vaří sám majitel.

V prvním patře Vás potěší velkorysý společný prostor, který nabízí společné potkávání větším skupinám. Velký obývací prostor - 3 sedačky, skutečně dlouhý jídelní stůl pro 10 - 18 osob, kulečník, 2 kuchyně, 2 prostorné koupelny (bezbariérové).

Poslední patro nabízí 5 ložnic (ve všech ložnicích jsou dvě postele, které můžou být u sebe i od sebe) + obývák s 2x rozkládacím gaučem, kuchyňka, koupelna s WC.

Jak se u nás vyspíte?

Maximální komfort je pro 10 dospělých, dalších 8 osob má možnost přistýlky - 2x rozládací gauč v konírně s krbovými kamny (tam se líbí zejména mužům), 3x rozkládací gauč v hlavní obytné části, 2x rozkládací gauč v patře (klidné místo). Možnost přistýlek ve 3 ložnicích pro děti (1x dětská postel, 3x rozkládací křeslo).

5 ložnic vypadá následovně (v každé ložnici jsou dvě postele, které mohou být u sebe i od sebe):

1.ložnice - 2 postele, 2x rozkládací křeslo

2.ložnice - 2 postele, 1x rozkládací křeslo

3.ložnice - 2 postele, 1x pevná dětská postel (160 cm)

4.ložnice - 2 postele (vejde se 1 dětská postýlka)

5.ložnice - 2 postele (vejde se 1 dětská postýlka)

Vedle 5.ložnice malý obývák (klidné místo) - 2 rozkládací sedačky. Navíc máme k dispozici 3x rozkládací matraci jako přistýlku). Jedna dětská postýlka je v domě vždy k dispozici.

4x koupelna, 4x WC.

Místo vytápíme podlahovým topením, pro přívětivé posezení jsou v hlavním prostoru 2 teplovzdušné krby, jejichž teplo a oheň vnáší pohodu, za kterou k nám lidé jezdí. Konírnu vyhřívají krbová kamna.

Popis okolí

Výčet možností nejzajímavějších destinací v Českém ráji je nevyčerpatelný.

Jedinečná Zvonice s obrácenými zvony a Kostel sv. Václava 10 minut od domu. Trosky, Valdštejn, Zámek Hrubá Skála, skalní města, rybníky, přírodní koupaliště přímo v Rovensku. Areál Šťastná země pro děti.

Z domu výhled na Trosky a na Kozákov. Nedaleko Jičín, Drábské světničky...

Koupání - přírodní koupaliště v místě, 15 minut pěšky od domu, protékající čerstvá voda, která zaručuje naustálou čistotu, neplatí se vstupné, místo klidné v přírodě (kousek od vlakového nádraží).

Hostům rádi poradíme, nabízíme také různé publikace o Českém ráji k půjčení, doporučujeme k plánování výletů a poznávání kraje odzkoušené internetové stránky.

Možnosti koupání: Roudenský rybník, Rybník Nebákov, rybník Věžák, rybník Bažantník, koupaliště Sedmihorky, koupaliště Lomnice nad Popelkou, Jinolické rybníky, koupaliště Bělá u Turnova, koupaliště Kacanovy, koupaliště Chuchelna, koupaliště Sobotka, aquapark Turnov, koupaliště Ostružno - Sklář, koupaliště Jičín - Kníže, Malý a Velký písečák.

Blízká lyžařská střediska: V Popelkách - Lomnice nad Popelkou, Kozákov, Turnov - Struhy, Nad Nádražím - Semily, Koberovy - Hamštejn.

Doplňující informace

Nerozlišujeme sezónní pobyty, ceny jsou po celý rok stejné. Týden sobota/sobota = 35 000 Kč.
Mimo režim sobota/sobota je účtována noc 5 800,-- Kč. Minimální pobyt 2 noci.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Dům pronajímáme celý, budete mít tedy prostor jen pro sebe. Objekt je k dispozici po celý rok. V domě nemůže být více než 18 osob.

Cena za 1 noc činí 5 800 Kč (pro max. 18 osob). Minimální počet hrazených nocí je 2.

Při příjezdu vyplníte knihu hostů a je třeba uhradit místní poplatek 20 Kč/dospělá osoba/noc (za děti se poplatek nevybírá). Je možné uhradit na účet.

Pobyt sobota/sobota činí 35 000 za týden (sleva 5 600 Kč).

Cena zahrnuje pronájem, energie, povlečení, ručníky, wi-fi, dřevo do krbu, zajištění bomby na gril, závěrečný úklid.

Zvířata pouze po vzájemné dohodě. Poplatek - pes - 100 Kč/ noc, maximálně 400 Kč za pobyt.

Při opakované návštěvě poskytujeme našim hostům slevu.

Poptávka - rezervace:
Pokud nám zašlete poptávku, ozveme se Vám zpět, zpravidla do 24 hodin. V případě, že je Vámi poptávaný termín volný, zašleme Vám mailem podrobnější informace. Od tohoto emailu běží 24 hodin tzv. předrezervace, termín držíme 24 hodin od námi zaslaného emailu. Pokud nám v této době oznámíte závaznou rezervaci, zašleme Vám emailem zálohovou fakturu ve výši 50% ceny ubytování, ta je splatná do tří pracovních dnů. Doplatek je max. 14 dní před příjezdem a to opět na základě faktury, kterou zasíláme na email. Pokud se v čase předrezervace neozvete, termín automaticky po 24 hodinách uvolňujeme.

V Hradu

V Hradu

Nábřežní 25,
, Česká republika

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Sprchový kout
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Myčka nádobí
Pračka
Společenská místnost
Dětská postýlka

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Pískoviště
Prolézačky
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Rybolov (lovná vodní plocha v těsné blízkosti)
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Převodem na účet

Tipy na výlet

Hrad Trosky
Hrad Trosky
Libunecké rašeliniště
Libunecké rašeliniště
Hrad Valdštejn
Hrad Valdštejn