Skiareál Ještěd

Skiareál Ještěd vám poskytne perfektní podmínky pro zimní radovánky s nádherným výhledem na město a Jizerské hory v okolí. V nezávislém hodnocení byl zvolen za třetí nejlepší skiareál v Česku. Skládá se ze dvou částí, které jsou propojené sjezdovkami. Část Dolní Skalka se nachází u centrálního parkoviště a horní Černý vrch u kabinkové lanovky na Ještěd a areálu skokanských můstků se světovými parametry a mezinárodní certifikací FIS.

Vyřádit se zde můžete na 12 sjezdovkách s celkovou délkou 9,2 kilometrů, z nichž nejdelší měří 1,7 kilometru. Sjezdové tratě mají různé stupně obtížnosti, a tak si zde přijdou na své začátečníci, pokročilí i malé děti, které se mohou těšit také na spoustu zábavy v FunParku Kubík. K dispozici vám zde budou 2 čtyřsedačkové a 1 dvousedačková lanovka, 5 vleků, profesionální lyžařská škola s rozšířenou dětskou výukovou zónou, lyžařská půjčovna i ski servis. Výhodou je i skvělá přístupnost celého areálu z Liberce i Prahy, odkud tu jste autem za hodinku.

Ceny skipasu:

  • cena skipasu se mění každý den
  • nejvýhodnější skipasy koupíte online
  • vyplatí se nakupovat skipasy s předstihem

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Severní Čechy, Liberec, Jizerské hory,

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Ještěd
Liberec
Centrum Babylon v Liberci
Zámek Liberec
DinoPark Liberec
Vodní nádrž Harcov

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet