Ski areál Bedřichov

Ski areál Bedřichov se rozprostírá v samém srdci Jizerských hor a v nadmořské výšce až 800 metrů vám nabízí skvělé podmínky pro zimní radovánky. Najdete tu 10 sjezdovek o celkové délce asi 4,5 kilometru a 7 vleků různého typu, které vás vyvezou na vrchol. Sjezdové tratě jsou spíše mírnější, a tak je lyžařské středisko Bedřichov vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi. I nejmenší ratolesti se mohou díky dětské školičce, hřišti se zábavnými atrakcemi a dětskému lanu, které usnadňuje cestu na vrchol kopce, hravě naučit lyžařskému umění. Samozřejmostí jsou i klasické služby jako půjčovna vybavení, lyžařská škola nebo noční osvětlení pro večerní lyžování.

Bedřichov láká na své hřebeny také nadšené běžkaře, kteří se mohou těšit na více než 81 kilometrů běžkařských tratí Jizerské magistrály. Oceníte rovněž krásnou přírodu Jizerských hor, nepřekonatelné výhledy, velkou spoustu atraktivních turistických cílů v okolí a v neposlední řadě vyhlášené podniky s dobrým jídlem.

Ceník denního skipasu (platí i v sousedním Ski areálu Severák):

  • Dospělí: 480 Kč
  • Junioři a senioři: 420 Kč
  • Děti do 6 let: 220 Kč
  • Děti od 6 do 15 let: 340 Kč

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Severní Čechy, Jizerské hory

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Ski areál Severák
Vodní nádrž Josefův Důl
Ski Lucifer
Zoo Liberec
Lyžování v Jizerských horách
Vodní nádrž Mšeno

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet