Popis ubytování

Chata se nachází v těsné blízkosti lesa a řeky Stropnice. Možnost rybaření, jízda na kole, houbaření, borůvky - les v těsné blízkosti, možnost venkovního grilování, v blízkosti ZOO Dvorec, ZOO Hluboká na Vltavou, Římovská křížová stezka, v blízkosti zámek Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou.

K dispozici je malé pískoviště pro děti včetně hraček, malý přenosný bazének pro menší děti. Dále je možnost grilování či táboráku na otevřeném ohništi vedle chaty. Místo je vhodné i pro domácí mazlíčky, i když je pozemek oplocen je z části, místo se nachází v klidové chatařské oblasti bez blízkosti komunikace. Možnost úschovy kol, kočárků, koloběžek v těsné blízkosti ve druhé chatě.

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 4 osoby ve 2 ložnicích.

V chatě jsou k dispozici dvě samostatné ložnice. K dispozici i přistýlka. Dále obývací pokoj s krbovými kamny a televizí. WiFi připojení není možné. V objektu je malá kuchyňka, která je vybavena základním kuchyňským vybavením, včetně rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, ledničky, sporáku a nádobím k běžnému užívání v domácnosti. Objekt je vybaven sprchou a toaletou uvnitř objektu. V chatě je rovněž i obytná veranda. Chata je vhodná pro nenáročné klienty, kteří ocení především klidné prostředí uprostřed nedotčené přírody bez civilizačních vymožeností dnešní doby. Povlečení k dispozici.

K dispozici je sprchový kout a WC.

Možnost vytápění krbovými kamny. Po dohodě možno zajistit dřevěné brikety za poplatek.

Popis okolí

Možnosti houbaření, sběru borůvek, brusinek - v těsné blízkosti v lese. Místo, kde jsou v blízkosti i cyklostezky (viz. cyklomapy). V objektu je malé pískoviště a přenosný bazének pro menší děti. V těsné blízkosti řeka Stropnice - možnost rybaření. Ve vzdálenosti cca 5 km v obci Římov je přírodní koupaliště, kde je restaurace a toalety. Cca 20 km se nachází rodinná ZOO Dvorec. ZOO Hluboká nad Vltavou a zámek se nachází ve vzdálenosti cca 30km. Zámek Český Krumlov, otáčivé hlediště a řeka Vltava se nachází cca 20km od objektu. V okolí objektu možnosti dalších výletů např. Dívčí Kámen, přehradní nádrž Lipno, stezka v korunách stromů, in - line dráhy a cyklostezky v okolí Lipna, Kaplice - muzeum Krampusáků, zřícenina Pořešín a možnosti výletů do Č. Budějovic či Novohradských hor.

Možnosti koupání: rybník Štilec, koupaliště Velešín, koupaliště Borovany - Lazna, koupaliště Besednice, Velký rybník Trhové Sviny, koupaliště Dobrá Voda u Českých Budějovic, Lom Trhové Sviny, rybník Na Hlíně, České Budějovice - plavecký stadion, koupaliště České Budějovice, požární nádrž koupaliště Třísov, bazén České Budějovice - Viva, rybník Mrhal, koupaliště Holubov, České Budějovice - Vltava.

Turistické cíle v okolí: Římovská přehrada.

Doplňující informace

Minimální délka ubytování 2 noci.

Objekt v provozu březen - říjen, bez zálohy

Chata u lesa

Chata u lesa

Komařice 217,
Komařice, Česká republika

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ne
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Vnitřní terasa / zimní zahrada
Sprchový kout
TV
DVD přehrávač
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Společenská místnost
Dětská postýlka

Vnější vybavení

Pískoviště
Prolézačky
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu
Potok u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Rybolov (lovná vodní plocha v těsné blízkosti)
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy

Možnosti platby

Převodem na účet