Na Rybníčku 856, Blatnice pod Svatým Antonínkem
Česká republika

+420 703 142 924

resort@resortrybnicek.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 150 Kč/noc (max. střední velikost plemene, po předchozí domluvě)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
23 km
Zastávka
1,3 km

O ubytování

Resort Rybníček *** je rozsáhlý, moderní wellness komplex ve stylu Provence. Najdete jej v Blatnici pod Svatým Antonínkem – v lokalitě, která je známá svou bohatou vinařskou tradicí – v malebném prostředí Bílých Karpat. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Na kopec Svatého Antonína se projdete cca 40 minut, k rozhledně Radošov zase cca hodinku. Pokud vás lákají města, 45 km odsud najdete Zlín, luhačovické lázně pak 35 km.

Kde budete spát?

Stylové pokoje a apartmány inspirované francouzskou Provence vám poskytnou vše, co k odpočinku potřebujete. Pokoje jsou klimatizované a mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, lednici, psací stůl, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Resort disponuje i vlastní stylovou restaurací, kde se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Jistě si však vyberete také z bohaté nabídky á la carte obsahující jídla místní kuchyně i tématicky laděné speciality připravované z kvalitních surovin.

Kde budete relaxovat?

Je libo relax? Toho vám nabídne zdejší luxusní wellness zóna až až. Odpočinout si můžete ve vnitřním i venkovním bazénu, ve vířivce pro 4–5 osob i v saunách (finská, bio a infra). Občerstvit se můžete v minibaru s možností zakoupení chlazených nápojů. Pro fitness nadšence je zde také fitness zóna.