• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion pro milovníky komfortu a kávy

Penzion Nino Espresso se nachází ve Starém Městě u Uherského Hradiště, navíc také v dojezdné vzdálenosti od několika krásných zámků. Ubytování nabízí devět nově zařízených pokojů, kde kromě moderního nábytku najdete koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, LED TV a WiFi připojení zdarma.

Přímo v budově najdete kromě penzionu také restauraci a kavárnu, kde připravují nápoje z kvalitních zrn z celého světa. Nemusíte se tak bát ani o svůj žaludek, v restauraci připravují skvělou pizzu i denní menu. V ceně balíčku máte navíc snídaně formou bufetu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Martina V.)

Penzion je nový, pěkně zařízený. V restauraci dobře vaří, pizza byla také skvělá. Obsluha příjemná. Bohužel při našem pobytu byl asi nějaký problém s odpady, takže nám pobyt znepříjemňoval zápach na pokojích. V pokoji situovaném k hlavní cestě je slyšet provoz, ale s tím jsme počítali :) Penzion Nino Espresso můžu doporučit, určitě bych se sem vrátila.

Vynikající (Žaneta M.)

Prostředí nové ,čisté, klidné, vše dodrženo, dle nabídky. Strava chutná, personál ochotný, vychází vstříc. Nenudili jsme se, v okolí hrad, zámek, příroda, procházky, kola - v Hradišti krásné město, obchůdky, restaurace - každý se najde. Děkujeme. :))

Skvělé (Eva B.)

Dost hluk ze silnice, jinak prima, snídaně,ubytování. Chyběla lednička.