• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Romantika v horském penzionu

Penzion Hlušec je místo v Beskydech s jedinečnou horskou atmosférou. Setkáte se tu s kombinací stylového ubytování a špičkového servisu. Ubytování je zajištěno v 7 útulných pokojích s LCD televizí, sprchovým koutem, fénem a WiFi připojením. Zařízení pokojů je vyladěno do posledního detailu, abyste si z pobytu odnesli jen ty nejlepší dojmy.

Během pobytu si užijete polopenzi v neméně úchvatné jídelně. Snídaně se podávají formou bufetu, na večeři vás čekají samé delikatesy.

Pohádkové zážitky a příroda kolem vás

Pobyt trvá pár dní, a tak je třeba si tuto krátkou dobu co nejvíc užít. Pohádkový zážitek podpoří jízda kočárem a těšit se můžete také na posezení ve vinném sklípku s ochutnávkou sýrových delikates a vín. I tady na vás dýchne horská atmosféra z masivních dřevěných stolů a stylových dekorací kolem vás.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš ?.)

Super penzión, super prostředí, super obsluha a kvalita ubytování. Vše bylo podle nabídky v kuponu. Palec nahoru!

Vynikající (DAGMAR I.)

Prostředí hotelu je velice krásné, vše odpovídalo popisu a také vše jsme z kuponu obdrželi. Strava víc než vynikající, program pana majitele byl pohádkový, to musíte zažít. Opravdu jsem to nečekala ani ve snu, co jsem zde zažila. Krásná obora, ochočený jelen, kterého jsme mohli hladit a krmit, pouštěli jsme sokola a zase krmili z ruky. Neskutečné zážitky, nádhera. Projížďka kočárem úžasná.

Vynikající (Robert L.)

Skvelé ubytovanie, výborné jedlo, fakt veľmi milá obsluha a o všetko sa starajúci personál. Zariadenie má vlastnú oboru. Skvelý zážitok, určite sa sem radi vrátime. Ďakujeme.