Martinský Mlýn

Martinský Mlýn

Hrádek 18, Trhové Sviny
Česká republika

Provozuje společnost:
MILDING, s.r.o. IČ: 07937253


+420 386 322 996

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc - pouze po předchozí domluvě
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Konferenční místnost
Wellness
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,4 km
Zastávka
1,3 km

O ubytování

Martinský mlýn se nachází na úpatí Novohradských hor, v obci Hrádek. Historická stavba nedaleko potoka, louky i rybníka bude krásným útočištěm pro každého, kdo si chce oddechnout od každodenního shonu a prozkoumat krásnou přírodu jižních Čech.

Zajímavé vyžití, včetně wellness zóny, nabízí už mlýn samotný. Nenechte si ale ujít také příležitost k úžasným výletům. Navštivte třeba Terčino údolí (11,2 km) s krásným vodopádem, projděte si rašeliniště Červené blato (11,5 km) se zajímavou naučnou stezkou nebo navštivte město Nové Hrady (9,9 km) s gotickým hradem, starou kovárnou a dalšími památkami.

Na výlet vyrazte do Českého Krumlova (33,5 km), kde najdete rozsáhlý hrad a zámek, několik klášterů, novogotický kostel sv. Víta, zámecký statek Kvítkův Dvůr a mnoho dalšího. K návštěvě lákají i České Budějovice (26,3 km) s jedním z největších náměstí v Evropě, gotickou Černou věží a dlouhou pivovarnickou historií.

Kde budete spát?

Mlýn se může pochlubit opravdu krásnými pokoji v rustikálním stylu. Každý pokoj je jedinečný a vždy se zde budete cítit jako doma (nebo spíše jako na prázdninách u babičky). Venkovský styl je zde doplněný moderním komfortem ve formě vlastní koupelny s WC.

  • Pokoj Baštýř je podkrovní, laděný do modré barvy a rybářské tematiky. Najdete v něm manželskou postel, stolek s židlemi a úložný nábytek.

  • Pokoj Hamerna nabídne manželskou postel s nebesy a stolek s posezením, vše vyvedené z kovu ve velmi dekorativním stylu.

  • Pokoj Husopaska je romantické hnízdečko s manželskou postelí přímo pod oknem, posezením a něžnými dekoracemi.

  • Pokoj Mlýnská šalanda zaujme dobovým nábytkem z tmavého dřeva. K vybavení pokoje patří dvě postele (spojené do dvoulůžka), velká šatní skříň a stolek s židlemi.

  • Pokoj Bylinkovna vás přenese do domu babky kořenářky. Těšit se můžete na vyřezávaný, zdobený nábytek (dvoulůžková postel, stůl s židlí a malá pohovka k posezení) a dekorace inspirované bylinkami a kvítím.

  • Pokoj Ptáčník ubytuje až 3 osoby na manželské posteli a samostatném jednolůžku. Díky důmyslnému rozvržení pokoje se spací zónou oddělenou závěsem budete mít i ve více lidech dostatek soukromí.

  • Pokoj Květinářka okouzlí romantickým laděním a pohodlně ubytuje až 3 osoby v částečně oddělené spací zóně s manželskou postelí a na samostatném jednolůžku.

  • Pokoj Včelař je vhodný až pro 4 osoby, které se vyspí na manželské posteli a 2 samostatných jednolůžkách. O skvělou atmosféru se postarají krásné dekorace, včetně barevných úlů.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace v mlýnici vás pohostí poctivou českou domácí kuchyní. V létě se navíc můžete těšit na venkovní grilování, nebo si nechte zabalit piknikový koš na vaše toulky přírodou.

Kde budete relaxovat?

V nádherné relaxační zóně obklopené přírodou si opravdu pohádkově odpočinete. Ve wellness zóně najdete venkovní vyhřívaný sud s vířivkou, venkovní sudovou finskou saunu a vyhřívaný venkovní bazén, bylinkovou páru a mlýnskou lazebnu, kde si můžete dopřát pivní, solné či bylinkové lázně a úžasnou masáž.

Něco navíc

K dispozici budete mít TV místnost s bohatou videotékou, těšit se můžete ale i na promítání kina v mlýnici nebo v přírodě.