• Check in od 14:00 do 19:30 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Stella *** na šumavském svahu

Toužíte po aktivní dovolené? Tak to se vydejte na Šumavu do hotelu Stella ***, v jehož okolí se nachází nepřeberné množství cyklostezek, turistických tras a atraktivních výletních cílů, které z tohoto místa činí ideální výchozí bod pro vaši celoroční dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.

Hotel Stella *** najdete v nádherné šumavské přírodě (900 m n. m.), v těsné blízkosti jednoho z nejvyšších vrcholů Šumavy, hory Špičák. Ubytováni budete v pokojích, které jsou vybavené stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, některé i TV/SAT.

Kuchyně hotelu je zaměřena na tradiční české speciality s důrazem na sezónní využití surovin z lokálních zdrojů. Těšit se tak můžete na tradiční krémové polévky, bylinkami provoněné maso a sladké šumavské pochoutky.

Po návratu z výletu vám přijde vhod sauna ideální k relaxaci a večer se můžete zabavit při kulečníku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zlata L.)

Jednalo se o pobyt v náhradním hotelu. Maximální vstřícnost při jednání. Žádný problém, všechny podmínky poukazu splněny.

Skvělé (Věra ?.)

Byli jsme spokojeni. Čisté pokoje, dobré jídlo - dostatek, příjemný personál. Cílem je pobyt v přírodě, v objektu nevyžadujeme luxus.

Skvělé (Jana S.)

Hotel i strava přiměřeně ceně, personál příjemný, ochotný. Pro lyžaře ideální. Jana