Hotel Kempa *** leží v Beskydech, konkrétně ve městečku Bukovec jen 1,5 km od hranic s Polskem. Vydejte se sem za turistikou, lyžováním i relaxací. V ceně balíčku je polopenze a neomezený vstup do wellness s bazénem, vířivkou, finskou saunou a solnou jeskyní. Pro děti jsou zde dva dětské koutky a venkovní hřiště plné atrakcí.

O ubytování

Hotel Kempa *** je nový hotel ležící v krásné beskydské přírodě v nejvýchodnějším cípu České republiky. Přijeďte si užít parádní výlety, odpočinek ve wellness, skvělou gastronomii i nejrůznější sportovní aktivity.

Vyznavače aktivní dovolené potěší, že přímo před hotelem vede nová in-line stezka a k tomu je okolí protkáno turistickými a cyklistickými trasami. Pouze 2 km od hotelu leží nejvýchodnější bod ČR, ke kterému se dostanete příjemnou procházkou v přírodě. Pokud máte rádi chození po horách, můžete si projít hřebenovku na česko-polských hranicích přes vrcholy Kyčera (9 km), Velký Stožek (9,5 km) a Česlar (11 km). Zdolat můžete také horu Velká Čantoryje (18 km), na jejímž vrcholu se nachází rozhledna, odkud budete mít krásný výhled na českou i polskou stranu Beskyd. Zajímavým zážitkem je výlet k mohutnému opevnění Velká Šance (7 km), které je jedinečnou fortifikační památkou. Za krásami přírody se vydejte do přírodní rezervace prales Mionší (17 km), po kterém vás provede 7 km dlouhá naučná stezka.

Navštívit můžete také nejvýchodněji položené české město – Jablunkov (5 km). Jeho dominantou je historické Mariánské náměstí s kašnou a novogoticky upraveným kostelem Božího těla (6,5 km). V prostorách Starého kláštera sídlí Světové muzeum a Knihovna Bible (6 km), kde jsou k vidění unikátní exponáty Biblí a duchovních knih. Dále zde najdete také expozice Muzea Trojmezí (6,6 km) a výstavní síň Muzea Těšínska (6,5 km).

Přímo naproti hotelu leží Ski areál Kempaland, a tak si v zimě stačí nazout lyže a můžete vyrazit na svahy. Populární Ski areál Mosty u Jablunkova je vzdálen 13 km. Na polské straně se velké oblibě těší moderní Ski resort Złoty Groń (8 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Jeho součástí je nábytek z masivu, WiFi připojení, LCD televize, trezor a fén. Každý pokoj má balkon s krásným výhledem do přírody.

Na čem si pochutnáte?

Příjemným startem dne bude snídaně ve formě bufetu podávaná v hotelové restauraci. Přes den je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku a večer se můžete těšit na servírovanou večeři s možností výběru ze 3 jídel.

Kde budete relaxovat?

Nerušená relaxace na vás čeká ve stylovém hotelovém wellness. Jeho dominantou je vyhřívaný vnitřní bazén s dětskou částí, plaveckou částí a atrakcemi. Odpočinout si dále můžete ve finské sauně, solné jeskyni a vířivce, nebo si dopřát příjemnou masáž.

Cestujete s dětmi?

V hotelu moc rádi přivítají i malé hosty, pro které jsou tu hned 2 vnitřní herny se spoustou hraček, skluzavkou, kuličkovým bazénkem, lezeckou stěnou a televizí s pohádkami. Venku se mohou děti vyřádit v herním centru s pískovištěm, prolézačkami, houpačkami a skluzavkami. Samozřejmostí je možnost zapůjčení dětského vybavení.

Hotel Kempa ***

Hotel Kempa ***

Bukovec 180 , Bukovec
Česká republika

+420 774 479 543

info@hotelkempa.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
6,4 km
Zastávka
20 m
Aquapark
13 km
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Prales Mionší

Prales MionšíTip na výlet

Národní přírodní rezervace prales Mionší je významná pro svou jedinečnou faunu a flóru. Rezervace se nachází v Těšínských Beskydech v blízkosti obce Dolní Lomná a návštěvníkům je zde zpřístupněná naučná stezka dlouhá asi 7 km. V pralese se nachází řada chráněných a ohrožených druhů rostlin a živočichů. Rostou zde stromy o stáří kolem 250 let, které dosahují výšky až 60 m, mezi kapradinami a mechem se prochází rys nebo vlk. Pohled na zdejší přírodu ve vás rozhodně zanechá hluboký dojem.

Více informací
Město Jablunkov
Město Jablunkov
Hora Velká Čantoryje
Hora Velká Čantoryje
Opevnění Velká Šance
Opevnění Velká Šance