Vydejte se do Beskyd a ubytujte se v Penzionu u Pinkasů, který najdete v obci Písečná. Budete to mít blízko nejen k turistickým atrakcím v českých Beskydech, ale také k těm v Polsku (7 km) a na Slovensku (17 km). V ubytování vás čekají útulné pokoje a apartmány, pochutnáte si tu na snídaních a navíc si užijete relaxaci ve wellness centru (vířivka a sauna) se slevou.

O ubytování

Penzion u Pinkasů vás se svou příjemnou rodinnou atmosférou uvítá v malé pohostinné vesnici Písečná ve východní části Těšínských Beskyd. Okolí poseté zalesněnými kopci je jako stvořené k výletům, houbaření a relaxaci v přírodě.

Pouze 2 km od penzionu leží nejvýchodněji položené české město – Jablunkov. Jeho dominantou je historické náměstí s kašnou a barokní sochou Immaculaty, renesanční kostel Božího těla přestavěný v novogotickém slohu, Starý klášter se zachovanými klenbami a klášter Alžbětinek. Po největších zajímavostech města vás provede Stezka historií Jablunkova.

V létě lákají turistické trasy pro pěší i cyklisty. Rodinnou zábavu si užijete v Lese pro hru i poznání, který se nachází v areálu Lesní Správy Jablunkov. Za horkých letních dnů se můžete osvěžit v aquaparku v Mostech u Jablunkova (11 km). Východní Beskydy jsou doslova rájem pro cyklisty. Vedou zde totiž stovky kilometrů tras vhodných pro horská kola. Za dokonalým relaxem i netradičním zážitkem vyrazte do pivních lázní v Písku (3 km). Velmi zajímavá je naučná stezka pralesem Mionší (15 km), na které se seznámíte se zdejší faunou a flórou.

Pobyt v zimě si můžete zpestřit běžkováním či lyžováním v okolních ski areálech. K oblíbeným lyžařským střediskům patří například Severka (13 km), Přelač (19 km), Kempaland (9 km), či lyžařský areál Mosty u Jablunkova (10 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj nabízí pohodlné ubytování s dostupným WiFi připojením. Sociální zařízení je na chodbě penzionu.

Apartmán se skládá z ložnice, obývacího pokoje s rozkládací sedačkou, kuchyňky a vlastní koupelny. V apartmánech je dostupné WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu začíná chutnou snídaní servírovanou v jídelně. K večeři je možnost výběru ze dvou jídel. Hosté mají navíc k dispozici plně vybavenou kuchyňku.

Kde budete relaxovat?

Pokud toužíte po nezapomenutelné romantice ve dvou, privátní wellness v přízemí penzionu je tím pravým místem. Jeho součástí je vířivka, finská sauna, parní sauna a samoobslužný bar.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v penzionu připravena herna a venkovní hřiště se spoustou atrakcí.

Penzion u Pinkasů

Penzion u Pinkasů

Písečná 256 , Písečná
Česká republika

605822249

penzionupinkasu@seznam.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
100 m
Sjezdovka
10,7 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Lysá hora
Lysá hora
Pustevny
Pustevny
Aquapark Frenštát pod Radhoštěm
Aquapark Frenštát pod Radhoštěm