Načerpejte novou energii a vydejte se do rodinného Hotelu Pelikán *** v Mariánských Lázních. Zažijete dny plné odpočinku. Těšte se na chutnou polopenzi, kávu s dezertem, pitnou kúru, vstup do bazénu s vířivkou a saunou, ale především také na parádní wellness procedury, kterých si dle délky pobytu užijete až 7!

O ubytování

Rodinný Hotel Pelikán *** se nachází jen 2 km od centra malebných Mariánských Lázních v Karlovarském kraji. K věhlasné lázeňské kolonádě, parkům, kavárnám a Zpívající fontáně se od hotelu dostanete do 10 minut linkami 10 a 13 MHD.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 22 pokojů velkém 17 m². Všechny pokoje v penzionu jsou vybavené televizí, telefonem, WiFi a vlastní koupelnou se sprchou, některé mají přistýlku. Po předchozí domluvě je možné zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně se v hotelové restauraci podávají formou bufetu, večerní menu si budete moci vybrat vždy z několika různých pokrmů včetně polévky. V nabídce nechybí ryby, jídla pro vegetariány a zeleninové saláty.

Kde budete relaxovat?

Lázeňského rozmazlování si můžete užívat přímo v hotelu. V nabídce je kromě pitné kúry Lesního pramene celá řada masáží a procedur. Navštívit lze také solnou jeskyni.

Vyzkoušejte vodu i z dalších blahodárných pramenů v Mariánských Lázních - Rudolfova, Ferdinandova nebo z nejstaršího Křížového pramene.

Hotel Pelikán ***

Hotel Pelikán ***

Tř.Vítězství 197 , Mariánské Lázně-Hamrníky
Česká republika

+420606303312

hotelpelikan@email.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
4 km