Navštivte méně známé, ale o to poklidnější lázeňské městečko v Západních Čechách. V luxusním 4* Hotelu Löwenstein v Konstantinových Lázních si kromě komfortního ubytování užijete bohaté snídaně. Poznáte ale i další lázeňské budovy rozmístěné okolo parku s minerálním pramenem. Na večeře a procedury se můžete těšit do Hotelu Prusík *** a na bohaté wellness do sousedního Wellness centra Konstantin. Menší krytý bazén můžete neomezeně využívat v Hotelu Jirásek *** a nezapomeňte využít volných vstupů na zajímavé lázeňské akce a slev na další procedury.

O ubytování

Luxusní Hotel Löwenstein **** se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně, vzdáleného cca 30 km od Mariánských Lázní a 40 km od Plzně. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě místní lázně. Nejstarší lázeňský pavilon, Staré lázně, zde vyrostl už koncem 18. století. V současnosti zde najdete krásný lesopark (1,2 km) a obří moderní wellness centrum (450 m).

Pokud se na chvíli utrhnete od relaxace v lázních, můžete si naplno užít další benefit této lokality – zajímavé naučné stezky. Projděte se třeba naučnou stezkou ke Studánce lásky (7,5 km), na Hradišťský vrch (5,5 km), Ovčí vrch (10 km) nebo do obce Šipín (7 km). Po cestě uvidíte kouzelné vyhlídky, zatopený lom nebo třeba romantickou zříceninu hradu Gutštejn. V létě se potom můžete osvěžit na venkovním koupališti (1,2 km) nebo v nedalekém lomu Hradišťský vrch.

Na delší výlet si zajeďte do Mariánských Lázní (28 km) se slavnou Zpívající fontánou a překrásnými kolonádami, nebo do Plzně (40 km), kde si projdete Pivovar Plzeňského Prazdroje a Pivovarské muzeum, prozkoumáte tajemné městské podzemí, pobavíte se v zoologické a botanické zahradě, v DinoParku nebo v Techmania Science Centru.

Kde budete spát?

Studio pro dvě osoby (40 m²) disponuje ložnicí se dvěma oddělenými lůžky, kuchyňským koutem a vlastní koupelnou. Součástí vybavení je televize, WiFi připojení, telefon, trezor, rádio, jídelní stůl s posezením a set na žehlení. V kuchyni je k dispozici lednice, trouba, varná deska a veškeré potřebné nádobí. V koupelně najdete toaletu, sprchový kout, dvě umyvadla, župany, osobní váhu a fén. Některá studia mají balkon, nebo klimatizaci. Pohovku umístěnou v ložnici lze využít jako přistýlku pro jednu osobu.

Apartmán pro 4 osoby (50 m²) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelny. Součástí vybavení je televize, WiFi připojení, telefon, trezor, rádio, jídelní stůl s posezením a set na žehlení. V kuchyni je k dispozici lednice, trouba, varná deska a veškeré potřebné nádobí. V koupelně najdete toaletu, sprchový kout, dvě umyvadla, župany, osobní váhu a fén. Některé apartmány mají balkon, nebo klimatizaci. Velkou pohovku lze využít jako přistýlku pro dvě osoby.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Sklep se servírují bohaté snídaně formou bufetu, na oběd či večeři si můžete zajít do restaurace Hotelu Jirásek ***, kde si pochutnáte na výtečných pokrmech české i mezinárodní kuchyně a posedíte na slunné terase. Sklenku vína si potom můžete vychutnat ve vinném baru Hotelu Löwenstein ****.

Kde budete relaxovat?

Možností koupání budete mít opravdu hodně. K dispozici vám bude menší hotelový bazén a otestovat můžete i solnou jeskyni a masážní vanu v nedalekém Hotelu Prusík *** (600 m). Zlatým hřebem pak bude relaxace ve Wellness centru Konstantin o rozloze 800 m², vzdáleném jen 450 metrů od hotelu. Ve dvoupatrové budově najdete:

  • Vyhřívaný bazén, vířivky a Kneippovy chodníčky
  • Saunový svět s bio saunou, finskou saunou a parní lázní
  • Odpočinkovou zónu a bar s občerstvením
  • Star Trac fitness centrum
  • Bohatou nabídku masáží a procedur

Něco navíc

V areálu lázní se odehrává také zajímavý kulturní program, včetně odborných přednášek a tanečních večerů s živou hudbou.

Hotel Löwenstein Garni ****

Hotel Löwenstein Garni ****

Plzeňská 47 , Konstantinovy Lázně
Česká republika

Provozuje společnost:
Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. IČ: 29090300


+420 374 615 512

rezervace@LLKL.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
0,6 km
Sjezdovka
30 km

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně Tip na výlet

Konstantinovy Lázně objevíte cca 40 km severozápadně od Plzně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Z lázeňského městečka se stejnojmennými lázněmi a s velkým lesoparkem budou nadšení všichni, kdo hledají klid a ticho. Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využívání místní minerální vody z pramene Prusík s největším obsahem kysličníku – oxidu uhličitého ze všech pramenů v Česku.

Kam vyrazit na výlet:

  • Klášter Teplá
  • hrad Gutštejn
  • V nejbližším okolí můžete také navštívit hradiště Šipín nebo zříceninu hradu Falštejn.

V okolí se nachází několik naučných stezek, které propojují nejzajímavější místa zdejšího kraje. Vydejte se po NS Ke studánce lásky, kde po cestě můžete ochutnat minerální prameny. NS Hradištský vrch vás zase seznámí s typickou flórou a faunou této lokality.

Více informací
Klášter Teplá
Klášter Teplá
Mariánské Lázně
Mariánské Lázně
Hrad Gutštejn
Hrad Gutštejn