Navštivte méně známé, ale o to poklidnější lázeňské městečko v Západních Čechách. Při ubytování v jednom z lázeňských domů v Konstantinových Lázních budete mít vše blízko. U parku s minerálním pramenem se totiž nachází Hotel Jirásek i Hotel Prusík, kde si pochutnáte na polopenzi a budete hýčkání při procedurách. Ve Wellness centru Konstantin vás čeká relax v bazénu, vířivkách a saunovém světe. Nezapomeňte využít volných vstupů na zajímavé lázeňské akce a slev na další procedury.

O ubytování

Lázeňské domy Mánes, Palacký i Purkyně se nacházejí v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou vzdálené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít jako na dlani.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze tří lázeňských shodně vybavených domů. K dispozici vám kromě lůžka/ek bude také pracovní stůl, televize, telefon, WiFi připojení a lednice. Ve vlastní koupelně najdete fén, toaletní potřeby i osušky.

Na čem si pochutnáte?

Na polopenzi si pochutnáte v blízkém lázeňském Hotelu Jirásek nebo Prusík dle domluvy a vaší preference. K oběma hotelům dojdete přes park s léčivým minerálním pramenem za několik minut.

Kde budete relaxovat?

Možností koupání se v Konstantinových Lázních nabízí nespočet. K dispozici vám bude menší bazén v Hotelu Jirásek i moderní Wellness centrum Konstantin o rozloze 800 m² u Hotelu Prusík.

K většímu bazénu, vířivkám, finské, aroma a parní sauně nebo Kneippovým chodníkům v lázeňském parku dojdete za pár minut. Perfektní, ale o poznání studenější koupání zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.

Lázeňský dům Mánes, Palacký a Purkyně

Lázeňská 4 , Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 374 615 512

rezervace@LLKL.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
30 km

Tipy na výlet

Skiareál Mariánky Tip na výlet

Skiareál Mariánky nabízí návštěvníkům 1600 metrů upravovaných sjezdových tratí, kabinkovou lanovku i dětský park. Funguje zde půjčovna lyží, lyžařská škola pro děti a těšit se můžete také na skibar s občerstvením a pravidelné večerní lyžování.

Konstantinovy Lázně
Bazénové centrum v Karlových Varech
Mariánské Lázně