Navštivte méně známé, ale o to poklidnější lázeňské městečko v Západních Čechách. Při ubytování v jednom z lázeňských domů v Konstantinových Lázních budete mít vše blízko. U parku s minerálním pramenem se totiž nachází Hotel Jirásek i Hotel Prusík, kde si pochutnáte na polopenzi a budete hýčkání při procedurách. Ve Wellness centru Konstantin vás čeká relax v bazénu, vířivkách a saunovém světe. Nezapomeňte využít volných vstupů na zajímavé lázeňské akce a slev na další procedury.

O ubytování

Lázeňské domy Mánes, Palacký i Purkyně se nacházejí v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou vzdálené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít jako na dlani.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze tří lázeňských shodně vybavených domů. K dispozici vám kromě lůžka/ek bude také pracovní stůl, televize, telefon, WiFi připojení a lednice. Ve vlastní koupelně najdete fén, toaletní potřeby i osušky.

Na čem si pochutnáte?

Na polopenzi si pochutnáte v blízkém lázeňském Hotelu Jirásek nebo Prusík dle domluvy a vaší preference. K oběma hotelům dojdete přes park s léčivým minerálním pramenem za několik minut.

Kde budete relaxovat?

Možností koupání se v Konstantinových Lázních nabízí nespočet. K dispozici vám bude menší bazén v Hotelu Jirásek i moderní Wellness centrum Konstantin o rozloze 800 m² u Hotelu Prusík.

K většímu bazénu, vířivkám, finské, aroma a parní sauně nebo Kneippovým chodníkům v lázeňském parku dojdete za pár minut. Perfektní, ale o poznání studenější koupání zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.

Lázeňský dům Palacký

Lázeňský dům Palacký

Plzeňská 59 , Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
30 km

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy LázněTip na výlet

Konstantinovy Lázně objevíte cca 40 km severozápadně od Plzně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Z lázeňského městečka se stejnojmennými lázněmi a s velkým lesoparkem budou nadšení všichni, kdo hledají klid a ticho. Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využívání místní minerální vody z pramene Prusík s největším obsahem kysličníku – oxidu uhličitého ze všech pramenů v Česku.

Kam vyrazit na výlet:

  • Klášter Teplá
  • hrad Gutštejn
  • V nejbližším okolí můžete také navštívit hradiště Šipín nebo zříceninu hradu Falštejn.

V okolí se nachází několik naučných stezek, které propojují nejzajímavější místa zdejšího kraje. Vydejte se po NS Ke studánce lásky, kde po cestě můžete ochutnat minerální prameny. NS Hradištský vrch vás zase seznámí s typickou flórou a faunou této lokality.

Více informací
Zřícenina hradu Kynžvart
Zřícenina hradu Kynžvart
Klášter Teplá
Klášter Teplá
Mariánské Lázně
Mariánské Lázně