V Penzionu Stonožka nedaleko Karlovy Studánky se můžete těšit na pohodový pobyt s ubytováním v originálním obytném sudu. Těšte se také na vstup do vířivého sudu, anebo do sudového wellness Thermal parku Hotelu Džbán ***. V ceně je také polopenze a hodina billiardu. Dítě do 12 let má pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Nově zrekonstruovaný Penzion Stonožka leží přesně mezi Vrbnem pod Pradědem (4 km) a Karlovou Studánkou (3 km) ve vesničce Ludvíkov, jde tedy o to nejlepší umístění, ať už chcete aktivní nebo relaxační dovolenou. Praděd je odtud vzdálený 11 km, kde si v zimě navíc také skvěle zalyžujete.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 8 pohodlných pokojů, anebo ve stylových obytných dřevěných sudech (dle varianty) s vlastním sociálním zařízením. Součástí pokojů jsou pohodlná lůžka a televize.

Na čem si pochutnáte?

V moderní restauraci si každé ráno pochutnáte na snídani a později také na večeři o dvou chodech.

Kde budete relaxovat?

Pokud rádi relaxujete, určitě navštívíte Thermal park v Hotelu Džbán *** a dopřejete si hodinu uvolňující koupel v sudu. Ke koupelím se používá minerální voda z léčivého pramene Maxmilián, který pramení přímo v útrobách hotelu. Každý koupací sud s vířivkou má kapacitu 8 osob. Kromě toho najdete v Thermal parku i saunu a ochlazovací káď.

V hotelovém wellness centru nabízí různé masáže, zábaly, vibrosaunu, vířivku či koupele (bylinné, uhličité, vitální).

Něco navíc

Večer si můžete zpestřit kulečníkem.

Penzion Stonožka

Penzion Stonožka

Ludvíkov 78 , Ludvíkov
Česká republika

+420 734 428 536

info@penzionstonozka.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
10 m
Sjezdovka
0,3 km