Toužíte po horském vzduchu a klidu? Ubytujte se v Hotelu U Studánky s polopenzí uprostřed Moravskoslezských Beskyd. Kolem rodinného hotelu v Horní Lomné vede cyklistická i žlutá turistická stezka a v zimě uvítáte běžecké tratě i blízké skiareály. Zábavu a relax si ale užijete i přímo v hotelu. Těšit se můžete například na vířivku a klasickou masáž zas a šíje.

Naprostý klid na samotě u lesa

Beskydské hřebeny jsou protkané turistickými i cyklistickými stezkami a vybízejí k aktivnímu odpočinku. Nedaleko hranic se Slovenskem ve vesničce Horní Lomná objevíte rodinný Hotel U Studánky, ve kterém můžete po výletech do beskydských lesů relaxovat i ve wellness.

Pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny převážně dřevěným nábytkem a koberci. K dispozici vám bude vlastní sociální zařízení a balkon s posezením s výhledem do uklidňující přírody.

V hotelové restauraci vás ráno bude čekat snídaně formou bufetu a večeři si budete moci vybrat ze 3 - 5 jídel. Kuchaři si po předchozí domluvě hravě poradí i s vašimi požadavky na dietní nebo bezlepkovou stravu.

Sáňky, běžky i lyže s sebou

Horní Lomná je rekreační oblastí, ve které vám nebude nic chybět. Od městského hluku si zde dokonale odpočinete díky hotelovému wellness. Vířivku a klasickou masáž zad a šíje budete mít v ceně balíčku, ale v Hotelu U Studánky si můžete dopřát i jiné masáže, či saunu.

Vydat se sem ale můžete i za aktivním odpočinkem. V okolí je spousta turistických stezek i běžkařských tras na okolních hřebenech a v Mostech u Jablunkova vzdálených cca 13 km si perfektně zalyžujete ve Ski areálu Mosty Grůň. Za vhodných podmínek jsou v provozu i menší skicentra v okolí.

Tipy na výlet

Sportovní areál Mosty u Jablunkova

V jakémkoli ročním období nabízí Sportovní areál Mosty u Jablunkova spoustu možností zábavy. Přes zimu se jedná o vyhlášený skiareál s dvěma upravovanými sjezdovkami o celkové délce 1 600 m, umělým zasněžováním, lyžařskou školou a dalšími lákadly. Přes léto zde naleznete bobovou dráhu, trampolíny nebo dětský zábavní park. Pokud tedy hledáte na své dovolené aktivní odreagování, sportovní areál je tím pravým místem pro vás.

Ski Armáda Dolní Lomná

Zimu v Beskydech si užijete naplno i při lyžování v menších ski areálech. Ve středisku Ski Armáda Dolní Lomná můžete předvést svůj lyžařský talent na svahu označeném červenou barvou s délkou 860 m. Začátečníci nebo rodiny s dětmi si zas užijí pohodovou jízdu na svahu obsluhovaném malým vlekem s nízkým vedením. Skvělý sportovní zážitek vám nepokazí ani nedostatek sněhu či tma - středisko své svahy pravidelně uměle zasněžuje a osvětluje, díky čemuž jsou vyhledávány i pro večerní lyžování.

Aquapark Tropikana ve Wisłe

Bohatě vybavený aquapark v polské Wisłe si užije celá rodina. Odpařte ze sebe všechen stres a dejte se do pohody. Dopřejte si parní lázeň a tři aromatizované sauny: eukalyptovou, kosodřevinovou a s alpskou solí. Po sauně se můžete jít ochladit do ledové jeskyně. V aquaparku naleznete také několik masážních van s nejrůznějšími příměsmi a aromaty. Nakonec to hlavní, a tím jsou bazény a tobogány. Aquapark se pyšní celkem pěti tobogány dlouhými 25 metrů. Je zde venkovní bazén a brouzdaliště pro děti.

Hotel U Studánky

Horní Lomná 178, Horní Lomná
Česká republika

+ 420 734 443 685

info@hotelustudanky.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno