Toužíte po horském vzduchu a klidu? Ubytujte se v Hotelu U Studánky s polopenzí uprostřed Moravskoslezských Beskyd. Kolem rodinného hotelu v Horní Lomné vede cyklistická i žlutá turistická stezka. Zábavu a relax si ale užijete i přímo v hotelu. Těšit se můžete například na vířivku a klasickou masáž zas a šíje.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací

Naprostý klid na samotě u lesa

Beskydské hřebeny jsou protkané turistickými i cyklistickými stezkami a vybízejí k aktivnímu odpočinku. Nedaleko hranic se Slovenskem ve vesničce Horní Lomná objevíte rodinný Hotel U Studánky, ve kterém můžete po výletech do beskydských lesů relaxovat i ve wellness.

Pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny převážně dřevěným nábytkem a koberci. K dispozici vám bude vlastní sociální zařízení a balkon s posezením s výhledem do uklidňující přírody.

V hotelové restauraci vás ráno bude čekat snídaně formou bufetu a večeři si budete moci vybrat ze 3 - 5 jídel. Kuchaři si po předchozí domluvě hravě poradí i s vašimi požadavky na dietní nebo bezlepkovou stravu.

Na výlet, houby i borůvky

Horní Lomná je rekreační oblastí, ve které vám nebude nic chybět. Od městského hluku si zde dokonale odpočinete díky spoustě turistických a cyklistických stezek, lesům plných hub a lesních plodů, například borůvek a malin, ale i díky malému místnímu koupališti, minipivovaru a hotelovému wellness.

Hotel U Studánky

Horní Lomná 178, Horní Lomná
Česká republika

+ 420 734 443 685

info@hotelustudanky.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,5 km
Aquapark
35 km
Sjezdovka
2,4 km