Užijte si krásnou dovolenou v srdci Beskyd. Hotel Petr Bezruč *** leží přímo pod Lysou horou, těšit se tu můžete na polopenzi i bazén se slanou vodou. Na výběr jsou koupele i sauna, navíc si můžete zahrát bowling. Vaše dovolená v Beskydech může začít.

Odpočinek v srdci Beskyd

V Hotelu Petr Bezruč *** vám díky úchvatnému okolí i prvotřídním službám nebude nic chybět. Ubytujete se ve výšce 620 m n. m. a Lysá hora se bude tyčit přímo nad vámi. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, telefonem a balkonem, v některých je i připojení k internetu.

V hotelu naleznete příjemnou a klidnou restauraci, kavárnu a denní bar s terasou. Gastronomický zážitek umocňuje široká nabídka vybraných pokrmů, z nichž si vyberou i vegetariáni.

V restauraci vás během pobytu čeká polopenze. V kavárně si pak můžete pochutnat na pravé italské čokoládě a v denním baru na sklence dobrého vína či na míchaném drinku.

Jedinečný wellness pobyt

Zlatým hřebem pobytu v Hotelu Petr Bezruč *** je wellness centrum. Ať už si chcete zaplavat ve vnitřním bazénu, odpočinout si v solné jeskyni nebo v saunách, jste na správném místě.

Vyberte si také jednu z mnoha nabízených masáží (čokoládová, medová, indická, masáž mušlemi či kokosovými miskami), zavřete oči a nechte se unášet na vlnách toho nejlepšího relaxu.

Tipy na výlet

Ski areál Malenovice

Lyžařský areál Malenovice ležící 520 - 720 m n. m. najdete na úpatá Lysé hory nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí. K dispozici je tu celkem 5 sjezdovek - Vyhlídka (1 400 m), Kombi (1 200 m), Mamut (850 m), Staromák (460 m) a Školák (250 m). Areál je vybaven umělým zasněžováním, úpravou svahů rolbou, večerním osvětlením a kombinovaným vlekem. Dále je tu dětský park a lyžařská škola.

Ski areál Soláň

Připravte se dobrodružství v srdci Beskyd s celou rodinou! Navštivte sjezdovky vrcholu Soláně až ve výšce 816 m n. m. a nechte se okouzlit místní přírodou. Areál je zaměřený právě na rodiny s dětmi a rekreační lyžaře, kteří hledají hlavně pohodu a nenáročný terén. Zatímco dospělí si užijí dvě sjezdovky, děti se mohou učit na pojízdném koberci nebo se zabavit v dětském koutku. Přes Soláň jezdí také pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Velkých Karlovic a zpět.

Ski areál Bílá

Ski areál Bílá najdete v Beskydech a je jedinečný tím, že si zde užijete nejen skvělé lyžování na několika sjezdovkách, ale je také přímo napojen na běžkařské tratě Beskydské Magistrály. Samozřejmostí je pak dětský lyžařský park nebo půjčovna lyží a vybavení. Příjemný bonus vás pak čeká v podobně večerního lyžování a také osvětleného běžkařského okruhu.

Hotel Petr Bezruč ***

Malenovice 327, Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 558 675 341

recepce@hotelpetrbezruc.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 75/150 Kč/noc (malá/veľká rasa)
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
3,58/5
Celkem 130 hodnocení