• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 75 Kč/noc (malá rasa), 150 Kč/noc (velká rasa)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

V Hotelu Petr Bezruč *** vám díky úchvatnému okolí i prvotřídním službám nebude chybět vůbec nic k dokonalé dovolené. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, telefonem a balkonem, v některých je i připojení k internetu.

V hotelu naleznete příjemnou a klidnou restauraci, útulnou kavárnu a denní bar s terasou. Gastronomický zážitek umocňuje široká nabídka vybraných pokrmů, z nichž si vyberou i vegetariáni.

V kavárně si můžete přes zimu pochutnat na pravé italské čokoládě, v denním baru zase na sklence dobrého vína či míchaném drinku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marta S.)

Hotel má krásnou polohu a překrásné okolí. Služby, wellness a obsluha příjemná a ochotná. Strava byla velmi dobrá. Pro návštěvníky se zápalem pro turistiku je toto bezvadná lokalita.

Dobré (Jiří S.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné. Vše co bylo v kupónu jsme obdrželi a strava byla na velmi dobré úrovni. Trochu horší byl personál v restauraci - sice velmi příjemný a ochotný, ale neprofesionální. Wellness odpovídal nabídce. Ubytování odpovídalo době stavby tohoto hotelu - 1985. Pokoje menší s novým nábytkem. Koberec potřeboval výměnu, nebo alespoň vytepování, již před mnoha lety. Totéž platí i pro sociální zařízení na pokoji.

Standard (Vladislav M.)

Prostředí ano, hotel a personál totální katastrofa!