Relaxujte v lázeňských Piešťanech v luxusním Grand Hotel Residence ****. Užijte si polopenzi, privátní wellness centrum s vířivkou, saunou, relaxační místností a čajem. Čeká vás také kupón na bahenní zábal, 2 parádní procedury pro dva - různé masáže a vstup do vířivky. Budete mít zajištěn transfer do piešťanských lázní, fitness a biliard zdarma.

O ubytování

Luxusní business a wellness Grand Hotel Residence **** leží v parkové zóně u přehrady Sĺňava v oblíbeném lázeňském městě Piešťany a je jediným mezinárodním hotelem v Piešťanech, člen skupiny Small Elegant Hotel of the World. Kromě relaxu v lázních si užijte procházky po (nejen) lázeňských památkách města a množství turistických stezek. Vydejte se například k Červené věži (2,1 km) nebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechte ani Balneologické muzeum (3,3 km). Sportovního vyžití je zde také požehnaně, zajděte si třeba na bowling (0,5 km), zahrát tenis (200 m), na brusle na inline dráhu (200 m) nebo na vodní sporty (200 m). Zalyžovat si v zimě zajeďte do Ski Bezovec cca 21 km od hotelu.

Kde budete spát?

Hotel poskytuje ubytování v komfortně zařízených pokojích v italském stylu. Pokoje maji trezor, vlastní sociální zařízení s wellness sprchami i speciální bio-matrace. Výhled budete mít na jezero.

Na čem si pochutnáte?

V elegantní hotelové restauraci La Reine Restaurant si vychutnáte gurmánské speciality i mezinárodní pokrmy. Nechybí ani Sommelier klub s bohatým výběrem vín. Máte se na co těšit, protože hotel vyhrál 1. místo v soutěží BAR AWARD 2008.

Kde budete relaxovat?

Dopřejte si božský odpočinek v hotelovém wellness. Najdete zde vířivku, skvěle se uvolníte při masážích nebo v sauně. Součástí balíčku jsou také relaxační procedury, které si vychutnají jak dámy, tak pánové.

Grand Hotel Residence ****

Grand Hotel Residence ****

Odborárska 7 , Piešťany
Slovenská republika

+421 337 731 312

hotel@sergijo.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 7 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 5 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
2,3 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
4,3 km
Sjezdovka
20 km