• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní business a wellness Grand Boutique Hotel Sergijo **** leží v parkové zóně u jezera v oblíbeném lázeňském městě Piešťany a je jediným mezinárodním hotelem v Piešťanech, člen skupiny Small Elegant Hotel of the World.

Hotel poskytuje ubytování v komfortně zařízených pokojích v italském stylu. Pokoje maji trezor, vlastní sociální zařízení s wellness sprchami i speciální bio-matrace. Výhled budete mít na jezero.


Hotel byl dvakrát nominovaný jako nejkrásnější butikový hotel v soutěži International Hospitality Award.


V elegantní hotelové restauraci La Reine Restaurant si vychutnáte gurmánské speciality i mezinárodní pokrmy. Nechybí ani Sommelier klub s bohatým výběrem vín. Máte se na co těšit, protože hotel vyhrál 1. místo v soutěží BAR AWARD 2008.

Relax v exkluzivním prostředí

Dopřejte si božský odpočinek v hotelovém wellness. Najdete zde vířivku, skvěle se uvolníte při masážích nebo v sauně. Součástí balíčku jsou také relaxační procedury, které si vychutnají jak dámy, tak pánové.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka S.)

Teraz sme boli druhy krat v Sergiju. Tento pobyt hodnotíme ešte lepšie ako predošlý. Izba krásna, pôsobila luxusne. Personál milý, milá recepcna i obsluha v restauracii. Strava vynikajuca, chvalime kucharov i obsluhu. Sme maximálne spokojný. Dostali sme vsetko co bolo v kupone. Piestany pekne mesto, boli sme na viacerých výletoch. Určite sa ešte niekedy vrátime.

Vynikající (Peter L.)

Hotel aj obsluha na vysokej úrovni. Odporúčam.

Skvělé (Peter F.)

Všetko bolo podľa objednávky. Čo sme zaplatili to sme dostali. Profesionálny prístup recepcie a obsluhy v jedálni. Čistota a organizácia všetko OK. Jediná výčitka chýbala kľučka na balkónových dverách - nemožnosť využiť balkón. Ináč veľká spokojnosť. Určite sa sem vrátime.