Vydejte se do malebného údolí Dinotice v obci Halenkov a ubytujte se na Zámečku Dinotice, ve kterém se alespoň na pár dnů přenesete do historie. Budova zámečku se nachází na svahu hned na okraji lesa. Díky skvělému umístění si můžete být jisti, že zažijete ničím nerušenou dovolenou.

Těšte se na komfortní ubytování v příjemném zámeckém prostředí, jehož součástí jsou pokoje s LCD/TV a vlastním sociálním zařízením.

Během pobytu se můžete těšit na pokrmy z domácí kuchyně, minutky, ale i na vegetariánské a sladké speciality. Po vydatném jídle si můžete dopřát kvalitní italskou kávu nebo si dát sladkou tečku v podobě domácího koláče, dezertu či zákusku.

Po náročném dni si můžete zajít do hotelového bazénu, kde si můžete dopřát bublinkovou koupel či podvodní masáž nebo do sauny. Za příplatek je možné využít i vířivku.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Michaela P.)

Byli jsme tam sami, vnitřní bazén špinavý a ledová voda, whirpool nebyla vůbec napuštěná, až druhý den, ale voda šíleně zapáchala.

Skvělé (Jana K.)

Celková spokojenost, hezké, čisté prostředí, pěkné pokoje, dobrá domácí strava a příjemný personál. Doporučuji návštěvu Muzea skla v Karolince a prodejnu skla.

Skvělé (Radomír P.)

Krásné a čisté prostředí okolí, restaurace hotelu, vč. dobře zařízeného apartmánu. Personál přátelský a vstřícný. Jídlo standard. Bylo trochu poznat, že je v hotelu již nastaven provizorní režim na konci sezóny (nevyhřátý a nevyčištěný bazén a výřivka). Sauna super.