• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Parádní hotel v srdci CHKO Pálava

Wellness Hotel Iris *** leží ve vinařské obci Pavlov, tedy uprostřed CHKO Pálava a jen 1 km od vodní nádrže Nové Mlýny. Kousek je také Mikulov a během 20 minut jízdy se dostanete k Lednicko-valtickému areálu. Zastávka autobusu je pouze 300 metrů od hotelu.

Bydlet budete v jednom z moderně zařízených pokojů s televizí, telefonem, WiFi a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají také možnost přistýlky.

Bohatý výběr vín a lenošení ve wellness

Po toulkách Pálavou vám jistě vyhládne, pak přijde vhod hotelová restaurace s pestrým výběrem kulinářských specialit. Samozřejmostí je široká nabídka výborných vín od místních vinařů. Poradit se můžete se sommeliérem.

Těšte se také na relaxaci ve wellness centru. Za zvuků relaxační hudby se nechte hýčkat při zábalu nebo jen tak lenošte ve vířivce či hydromasážní vaně. Za příplatek využijte i bylinné parní lázně nebo se nechte namasírovat.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marie B.)

Krásné prostředí, příjemný personál. Pokoje menší, ale dostatečně vybavené. Možnost odreagování, buď v přírodě, nebo na výlety do okolních měst a vesnic (Mikulov, Dolní Věstonice..) a nebo při sklence dobrého vínka.

Vynikající (Eva P.)

Prostředí hotelu příjemné, pobyt odpovídal popisu, služby stravování i wellness byli v pořádku. Personál hotelu velice milý.

Skvělé (Vlastimil P.)

Hotel čistý, personál příjemný, strava výborná, takže spokojenost.