• Domácí mazlíček za poplatek 14 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní hotel v obklopení alpských hor a jezer

Spa Hotel Erzherzog Johann **** leží v klidém štýrském městečku Bad Aussee, v regionu tzv. Solné komory. Hotel je elegantně zařízen a klade se tu důraz na tradici a rodinnou atmosféru.

Ubytováni budete v pokoji Classic s TV, minibarem, telefonem a vlastní koupelnou s vanou, fénem, hotelovými ručníky a WC.

Zdejší restaurace se pyšní tradiční štýrskou kuchyní ze surovin z místních farem. Těšit se můžete také na široký sortiment kvalitních vín. Za pěkného počasí si jídlo užijete v růžové zahradě nebo na terase.

V hotelu najdete také wellness centrum, kde si zaplavete v bazénu s nádherným výhledem na Alpy. K dispozici je vám také prosvětlená tělocvična a ujít byste si neměli nechat ani zdejší relaxační procedury.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana J.)

Hotel i prostředí perfektní. Problém byl s obdržením polopenze, kterou jsme měli zaplacenou. Než se vše vyjasnilo přišli jsme o jednu večeři pro 2 osoby (cena takovéto večeře v tomto hotelu se pohybuje okolo 39 Eur/osobu), což nás první den nepříjemně rozladilo. Jinak personál, prostředí - vše perfektní.

Vynikající (Mária O.)

Uplne spokojni.

Vynikající (Ivan P.)

Vše bylo podle popisu, personál vysoce profesionální a laskavý.