Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Dachstein Krippenstein

Neuvěřitelné výhledy, skvělé lyžování i vysokohorské túry a spoustu přírodních krás. To vše skýtá alpská oblast Dachstein Krippenstein, která je přístupná kabinkovou lanovkou. V zimě si užijete perfektní svahy na lyžích nebo na snowboardu, v létě na vás zase čekají ferraty, túry a nádherné výhledy do krajiny.

Za návštěvu rozhodně stojí populární vyhlídka 5fingers (Pět prstů). Všech jejích pět „prstových“ platforem se vypíná do prostoru ve výšce 400 metrů nad srázem. Každá z nich vám poskytne jiný zážitek, třeba na skleněné platformě vám bude adrenalin proudit žilami o sto šest. Za trochu odvahy vám ale bude odměnou nádherný výhled na Hallstatt a okolí. Jste-li milovníci výhledů, ze kterých se tají dech, zajděte také na vyhlídku World Heritage spiral, která vám poskytne panoramatický rozhled na všechny strany.

Navštivte také místní unikátní jeskyně, najdete tu hned tři – Velkou ledovou jeskyni, Mamutí jeskyni a jeskyni Koppenbrüller. Nadchnou vás svou velikostí i nádherným krápníkovým zdobením. Obzvlášť Ledová jeskyně připomíná pohádkové kulisy. Krásnou rodinnou procházku v Alpách si užijete na trase Heilbronn Circular, kde objevíte třeba slavného dachsteinského žraloka.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:  Alpy

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí