• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Chcete-li poznat krásy Českých Budějovic a okolí, historický penzion U Zelené ratolesti je skvělým výchozím bodem. Nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi připojením.

Součástí penzionu je také restaurace a pivnice Kozlovna s atraktivním interiérem - rohatého kozla si nelze nevšimnout , tradičními značkami piva, výtečným jídlem a pozornou obsluhou. Na výběr máte také z tuzemských i zahraničních vín prvotřídní kvality. Dopřát si můžete i lahodný dezert a italskou kávu. V létě je k dispozici terasa.

Penzion s restaurací je přátelský k dětem - samozřejmostí je přebalovací pult, dětské židličky a v letních měsících zahrada s hřištěm a pískovištěm.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Václava C.)

Za celou dobu nikdo ani nevynesl odpadky,tudíž ani neuklízel WC a koupelnu. Okno pokoje nad oknem kuchyně - zřejmě nemusím dál popisovat, co nás ráno probouzelo a s čím chodili spát :-(.

Skvělé (Luboš K.)

Plusy - penzión blízko centra, veľa zelene výborná záhradná reštaurácia bezproblémové parkovanie výborné možnosti pre cykloturistiku a návštevu zámkov južných Čiech. raňajky lepší priemer Mínus - dostali sme izbu nad kuchyňou, všetky vône sa dostali až do izby, ale nakoľko sme v penzióne iba spali, dalo sa to vydržať.

Skvělé (Markéta C.)

Pobyt byl fajn, na penzionu je vidět, že opravy byly dělány tak, aby stály co nejméně, na stropech a stěnách opadávala barva, matrace již mají odslouženo a bylo by vhodné je vyměnit. Ale penzion byl čistý, personál milý a ochotný. V přilehlé restauraci se celkem dobře vařilo, takže konečný dojem je dobrý.