Penzion Hurikán

Penzion Hurikán

U Stadionu 2116, Havlíčkův Brod
Česká republika

+420 737 999 310

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc - kryté parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
67 m
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Penzion Hurikán *** najdete v Havlíčkově Brodě, v městském parku nedaleko centra. Na dosah tak budete mít všechny krásy města, CHKO Žďárské vrchy (24 km) i Žďár nad Sázavou a Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (35 km).

K příjemné procházce zve už park Budoucnost, který penzion obklopuje. Na cca 25 ha zde najdete několik rybníků, stánek s občerstvením, pomníky padlých I. a II. světové války a pomník Karla Havlíčka Borovského. Za hezkého počasí můžete využít i nedaleký skatepark (1,1 km) nebo letní koupaliště (850 m).

Mezi hlavní památky města potom patří Havlíčkovo náměstí (650 m) s krásnými měšťanskými domy, Děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie (500 m), Štáflova chalupa (550 m) z 18. století, barokní Koudelova kašna (650 m) a další. Na výlet vyrazte na hrad Lipnice nad Sázavou (15,7 km) a zámek Světlá nad Sázavou (17,5 km), nebo třeba do Jihlavy (27 km), plné zajímavých atrakcí. S dětmi pak můžete vyrazit do kouzelného Pekla Čertovina (38 km) nebo Pohádkové vesničky Podlesíčko (56,8 km).

Okolí je navíc v zimě jako stvořené na běžkování – nejbližší běžecká stopa začíná jen necelé 2 km od hotelu, další najdete o kilometr dál. Zapálení lyžaři pak budou mít na dosah několik ski areálů Českomoravské vrchoviny, například Ski areál Svatá Anna (16,5 km) s 300m sjezdovkou, Ski areál Kadlečák (20,1 km) nebo Ski areál Luka nad Jihlavou (35,2 km) se 2 tratěmi.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízeném pokoji s ledničkou, televizí, WiFi, fénem a vlastní koupelnou.

  • Dvoulůžkové pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře, některé mají i vlastní balkon. K vybavení pokoje patří manželská postel nebo oddělená jednolůžka, šatní skříně a psací stůl s židlí.

  • Třílůžkové pokoje najdete v prvním a druhém patře a jsou vybavené manželskou postelí, samostatným jednolůžkem, psacím stolem a úložným nábytkem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na originálních receptech české i mezinárodní kuchyně, připravovaných s pomocí moderních postupů, včetně metody sous-vide. K relaxaci nad sklenkou dobrého vína či kávy poslouží zimní zahrada s krbem a udírnou, v létě zase pergola s venkovním posezení u krbu.

Cestujete s dětmi?

Nejmladší návštěvníci jistě ocení dětský koutek a venkovní dětské hřiště.