• Check in od 15:00 do 18:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/den do 5 kg a 300 Kč/den nad 5 kg

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzion a gastronomický zážitek

Penzion Hurikán *** si vás získá svou příznivou rodinnou atmosférou a výbornou kuchyní. Nachází se v městském parku parku nedaleko centra. Ubytováni budete v pohodlně zařízených pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a televizí. V apartmánu je navíc kuchyňský kout.


Penzion má výborné hodnocení na portálu Booking.com, kde získal 8,5 bodů. Hosté si chválí především výborné jídlo, vstřícný personál a výhodnou lokalitu. Personál penzionu si zakládá na osobním přístupu k hostům.


K dispozici je také restaurace, společenská místnost s televizí, zimní zahrada s krbem a udírnou a pergola s venkovním posezení u krbu. Nejmladší návštěvníci jistě ocení venkovní dětské hřiště a dětský koutek.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka M.)

S ubytováním i obsluhou jsme byli plně spokojeni.

Dobré (Karin S.)

Nebyla jsem spokojená s domlouváním termínu, kdy pojedeme. Vše jen přes email. Hrůza. Hotel je v poměrně rušném místě. sportovní areály a hulákání z hal šlo slyšet až do pokojů - do nočních hodin. Termín masáží si nemůžete domluvit. Je taky poměrně pozdě až po 20 hod. a více určený při příjezdu.

Standard (Radmila Štérová ?.)

Velmi špatná komunikace s provozní penzionu Hurikán. Telefonický kontakt nefunkční, komunikace prostřednictvím e-mailu velmi špatná. Provozní odpovídala pozdě bez jakékoli možnosti nabídky volných termínů????. Pobyt v tomto penzionu byl dárkem pro švagrovou k životnímu jubileu. Vzhledem k tomu, že z důvodu nemoci ve zvoleném termínu, žádala o možnost termínu náhradního, který ji ovšem nebyl nabídnut, kupón bohužel nevyužila. Logicky penziónu škoda nevznikla, protože platbu 4 denního pobytu obdrželi, i když své služby nikomu neposkytli. Penzion Hurikán NIKDY VÍCE!!!!!