• Check in 14:00 hodin, check out 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Stylové ubytování v bývalém vodním mlýně

Hotel Moravia - Lasákův Mlýn *** najdete v přírodním areálu v klidné části Boskovic a jak už název napovídá, hotel je ve skutečnosti zrekonstruovaný vodní mlýn z roku 1888. Hotelový areál je složen ze tří samostatných budov a nabízí ubytování v pokojích několika kategorií.

Pokoje Standard se nachází v prvním a druhém patře hlavní budovy, jsou vybaveny komfortní postelí, psacím stolem, TV a vlastní koupelnou se sprchou či vanou a fénem. Některé mají také balkón. Pokoje Komfort se nachází v budově Apart a najdete v nich postel, psací stůl, TV, trezor, malou ledničku a vlastní koupelnu s vanou a fénem.

Součástí areálu je restaurace s původními dřevěnými stropy, která se specializuje na přípravu českých a mezinárodních pokrmů. Každé ráno se zde také podává vydatná snídaně. Nechybí ani bar s bohatou nabídkou nápojů, letní terasa s dětským hřištěm a zimní zahrada s posezením a kulečníkem.

Bohatá historie, památky i výlety

Do centra města jsou to z hotelu 2 km, k wellness centru dojdete za 3 minuty. Boskovice nabízejí spoustu krásných památek - zříceninu hradu, zámek i Westernové městečko. V blízkosti je také pískovcová jeskyně Blanických rytířů. Chcete si zasportovat? Vyzkoušejte golf, vyrazte do aquaparku a v zimě vyrazte na běžky - v okolí Boskovic je hned několik vyznačených okruhů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iva K.)

Hotel byl moc pěkný. Vše čisté, příjemný prostor včetně venkovních úprav. Personál super. Moc se nám líbilo.

Vynikající (Mirka ?.)

Prostředí hotelu moc pěkné, ochotný personál, čisté a útulné pokoje, strava jednodušší, ale chutná, okolí hotelu pěkně upravené.

Vynikající (Jaroslav K.)

Prostředí a ubytování krásné. Personál příjemný, ochotný. Jen chudší snídaně.