Útulné ubytování v Krkonoších

Pokud hledáte místo na pohodovou rodinnou dovolenou, pak je Hotel Arnika Rudník *** tou správnou volbou. Nachází se v ideální poloze pro výlety - na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší. V blízkosti najdete nejznámější horská střediska - Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Černou horu v Jánských Lázních.

Velmi příjemně působí interiér hotelu, který je zařízený v rustikálním stylu. Chloubou restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří poklidnou a pohodovou atmosféru. V restauraci si pochutnáte na vynikající domácí kuchyni.

Prostředí hotelu zcela okouzlí ty, kteří hledají ticho a klid. Svěží vzduch a podmanivá okolní příroda vám pomůže zapomenout na každodenní shon a starosti.


Zákazníci Travelkingu si nemohou vynachválit velmi příjemný a ochotný personál a vynikající bohatou stravu. Kladně hodnotí také lokalitu hotelu.


Odpočinek ve wellness

Užijte si neomezený vstup do vyhřívaného bazénu s protiproudem přímo v hotelu (8:00 - 10:00 hodin a 15:00 - 20:00 hodin), který určitě oceníte po náročném dni plném výletů.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Olga K.) ( - Česko)

Ubytování i služby zcela odpovídaly popisu. Personál vstřícný, strava jednodušší, odpovídající tříhvězdičkovému hotelu. Z hotelu je hezká cca dvojhodinová vycházka do Jánských Lázní ke Stezce korunami stromů. Návrat je možný autobusem.

Dobré (Zdeňka C.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo celkem pěkné, vše uvedené na kupónu jsme obdržely, strava byla dobrá, ale hodnotit personál nebudu a taky nikomu z přátel bych tento wellness nedoporučovala. Zažila jsem již příjemnější jednání a pro mne to je hodně důležité.

Vynikající (Irena S.) ( - Česko)

Všechno bylo super, až na okolí penzionu, ale za to majitelé nemohou. Jinak personál skvělý, usměvavý, velmi ochotný. Všechno bylo jak bylo přislíbeno. Strava vynikající, všeho bylo dost, velmi pěkné prostředí jak celý penzion tak pokoje i restaurace. Není nic co bych vytkla. Také jsme podnikly výlet do Polska do parku miniatur Kowary, stálo to opravdu za to. Mohu jen doporučit.