Ubytujte se v Horní Bečvě v Penzionu Na Lůkách a užijte si všechny přednosti této lokality. Krásně vám tu bude po celý rok. Těšit se kromě polopenze a sauny můžete také na kulečník. Za příplatek si užijete bowling či vířivku, anebo ubytování ve stylové dřevěné chatce až pro 5 osob.

O ubytování

Penzion Na Lůkách nabízí příjemné ubytování uprostřed nádherné beskydské přírody. Najdete jej v horské obci Horní Bečva, která je součástí CHKO Moravskoslezské Beskydy.

Okolím vede spousta turistických tras, a tak je penzion ideálním výchozím bodem na výlety po zajímavých místech tohoto rázovitého kraje. Při zdolávání hory Radhošť (15 km) se po cestě zastavte na Pustevnách (11 km) s úchvatnými chatami od architekta Dušasa Jurkoviče a pak také u sochy Radegasta (13 km). Za krásnými výhledy se vydejte na Jurkovičovu rozhlednu (16 km) nebo na Stezku Valašska (12 km).

Během horkých letních dnů se vydejte za osvěžením k vodní nádrži Horní Bečva (2 km) či do Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm (25 km). V zimě se vydejte na běžky nebo na lyžovačku do nedalekého Ski areálu Rališka (3,2 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením a televizí, některé umožňují i přistýlku.

Za příplatek je možné zajistit ubytování v apartmánu až pro 4 osoby. Ten se skládá z ložnice, předsíně, koupelny a obývacího pokoje s krbem, kuchyňkou a pohodlnou rozkládací pohovkou.

Na čem si pochutnáte?

V penzionu si pochutnáte na skvělé kuchyni připravené z lokálních surovin. V moderní restauraci s krbem a terasou na vás každé ráno bude čekat bohatý snídaňový bufet. Večeře pro hosty penzionu mají podobu dvouchodového servírovaného menu s možností výběru.

Kde budete relaxovat?

Penzion disponuje saunou pro 8 osob, ve které si skvěle oddychnete.

Cestujete s dětmi?

Zábavu si malí hosté užijí v dětské herně a na venkovním hřišti.

Něco navíc

V penzionu je také kulečník, ruské kuželky. Za hezkého počasí oceníte i venkovní ohniště a gril.

Penzion na Lůkách

Penzion na Lůkách

Horní Bečva 0296 , Horní Bečva
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
22 km
Sjezdovka
3,2 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhledna
Jurkovičova rozhledna
Stezka Valaška
Stezka Valaška