Penzion na Lůkách

Penzion na Lůkách

Horní Bečva 0296, Horní Bečva
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
22 km
Sjezdovka
3,2 km

O ubytování

Penzion Na Lůkách nabízí příjemné ubytování uprostřed nádherné beskydské přírody. Najdete jej v horské obci Horní Bečva, která je součástí CHKO Moravskoslezské Beskydy.

Okolím vede spousta turistických tras, a tak je penzion ideálním výchozím bodem na výlety po zajímavých místech tohoto rázovitého kraje. Při zdolávání hory Radhošť (15 km) se po cestě zastavte na Pustevnách (11 km) s úchvatnými chatami od architekta Dušasa Jurkoviče a pak také u sochy Radegasta (13 km). Za krásnými výhledy se vydejte na Jurkovičovu rozhlednu (16 km) nebo na Stezku Valašska (12 km).

Během horkých letních dnů se vydejte za osvěžením k vodní nádrži Horní Bečva (2 km) či do Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm (25 km). V zimě se vydejte na běžky nebo na lyžovačku do nedalekého Ski areálu Rališka (3,2 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením a televizí, některé umožňují i přistýlku.

Za příplatek je možné zajistit ubytování v apartmánu až pro 4 osoby. Ten se skládá z ložnice, předsíně, koupelny a obývacího pokoje s krbem, kuchyňkou a pohodlnou rozkládací pohovkou.

Na čem si pochutnáte?

V penzionu si pochutnáte na skvělé kuchyni připravené z lokálních surovin. V moderní restauraci s krbem a terasou na vás každé ráno bude čekat bohatý snídaňový bufet. Večeře pro hosty penzionu mají podobu dvouchodového servírovaného menu s možností výběru.

Kde budete relaxovat?

Penzion disponuje saunou pro 8 osob, ve které si skvěle oddychnete.

Cestujete s dětmi?

Zábavu si malí hosté užijí v dětské herně a na venkovním hřišti.

Něco navíc

V penzionu je také kulečník, ruské kuželky. Za hezkého počasí oceníte i venkovní ohniště a gril.

Tipy na výlet

Beskydy
Beskydy
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhledna
Jurkovičova rozhledna