Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Severní Čechy: Tipy na výlet a zajímavá místa

Na severu Čech se nachází Jizerské hory i Krkonoše. Obě pohoří nabízí skvělé lyžařské areály a stovky kilometrů běžeckých tras. V létě se můžete krásami přírody kochat při výletech pěšky i na kole po mnoha turistických trasách. Vystoupejte například na nejvyšší horu Česka Sněžku nebo navštivte některý z mnoha hradů a zřícenin, například Kost či Trosky nebo zámek Jezeří. Rozprostírá se zde také Národní park České Švýcarsko s jedinečnými skalními městy, hlubokými roklemi a strmými útesy, který byl prohlášen za biosférickou rezervaci UNESCO. K severním Čechám patří i mnoho historických či lázeňských měst jako Teplice, Louny nebo Děčín.

Aquapark Špindlerův Mlýn Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Nenechte se rozhodit rozmary počasí. **Celoročně otevřený aquapark** je tím správným místem pro rodinnou relaxaci. Zatímco děti se vyřádí na až **72 metrů dlouhých tobogánech**, rodiče si mohou užít **vířivku, sauny nebo masáže**.
Více informací

Krkonošský národní park Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. **Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky** uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy. **Největší lákadla Krkonoš:** - nejvyšší hora České republiky Sněžka - Mumlavský vodopád - Stezka korunami stromů Krkonoše - Nevynechejte ani **Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.** Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. **V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 116 tipů

Severní Čechy: Tipy na výlet

Singltrek pod Smrkem
Adršpach
Adršpašské skály
Adršpašské vodopády
Ajeto Art Glass Museum
Areál Mladé Buky
Bikepark Rokytnice
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Broumov
Broumovské stěny
Běžkování u Adršpašsko-teplických skal
Dinopark Szklarska Poręba

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK