S ubytováním v Penzionu Podhájčanka budete usínat v pokojích s atmosférou květin a ráno se probouzet s chutí na výborné a bohaté snídaně. Těšit se můžete také na vstup do termálního wellness Aquamarín s vnitřními i venkovními bazény a saunami. Vhod přijde i sleva na stravu.

O ubytování

V klidné uličce jen pár kroků od termálního koupaliště Podhájska objevíte oázu klidu, Penzion Podhájčanka. Kromě relaxu v termální léčivé vodě si užijete také krásné výletní cíle v okolí.

Navštivte třeba miniskanzen s fontánou (850 m) či zříceninu Mariánska Čeľaď (4,2 km). Na kole se pak dostanete do přírodní rezervace Žitavský luh (13,1 km), kde v současnosti žije více než 100 druhů ptáků. K jejich pozorování slouží dřevěná rozhledna a projít si můžete i 3,5 km dlouhý naučný chodník. Za návštěvu stojí také Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,6 km), kde se můžete podívat, jak se v této oblasti žilo před více než 100 lety.

Výlet si udělejte také do Arboreta Mlyňany (30,9 km), které bylo založeno v roce 1892 a na ploše cca 60 ha tu roste přibližně 2 300 druhů domácích i cizokrajných dřevin. Kromě krásných stromů uvidíte i romantický zámeček z 19. století. V dojezdové vzdálenosti na vás čeká také Solná jeskyně ve Starém Tekově (25,3 km), jejíž návštěva je vhodná zejména pro osoby s dýchacími, kožními a jinými zdravotními potížemi. Popřípadě navštivte cca 30 km vzdálenou Levici se všemi jejími klenoty.

Kde budete spát?

Čekají na vás romantické dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) nesoucí jména květin jako orchidej, gladiola, levandule, jasmín a další. Penzion disponuje také pokoji v přízemí, které jsou vhodné pro hosty s pohybovými problémy.

Všechny pokoje jsou vybavené stolem se židlí, LCD TV se slovenskými a českými programy i minikuchyňkou s ledničkou či rychlovarnou konvicí. K dokonalému pohodlí vám poslouží samostatná koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nabízí bohaté snídaně formou bufetu s domácími potravinami. Nechybí pestrý výběr poctivých jogurtů, masných výrobků, sýrů, cereálií, čerstvého pečiva, ovoce i zeleniny a dalších dobrot.

Kde budete relaxovat?

Příjemné posezení objevíte v zahradě nebo na jedné z teras Penzionu Podhájčanka. Relaxovat můžete mezi všemi květinami, podle kterých jsou pokoje v penzionu pojmenované, u jezírka se zlatými rybičkami či na terase s grilem.

Penzion Podhájčanka

Penzion Podhájčanka

Úzka 289/21 , Podhájska
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Mgr. Katarína Kondrčková Gavalcová IČ: 46441743


+421 915 746 068

katka1gavalcova@gmail.com

Check In
13:00 - 15:00
Check Out
do 9:30
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Wellness centrum Aquamarin

Wellness centrum Aquamarin Tip na výlet

Ten nejblahodárnější relax se vším, co k němu patří, zažijete v Podhájské ve Wellness Centru Aquamarin. Venku můžete relaxovat ve venkovním bazénovém světě s rekreačním termálním bazénem (39 °C), ochlazovacím, dětským (32 °C) či bio bazénem (28 °C). Vevnitř wellness centra vás potom čeká odpočinek v relaxačním bazénu s vodními atrakcemi (33 °C), ve dvou vířivých bazénech či v tureckém bazénu (36 °C). Také děti si zde užijí zábavu v dětském bazénu s množstvím vodních atrakcí a s teplotou vody 32 °C. Milovníci saunování by měli zamířit do Vitálního světa s finskou a bio saunou. Dopřejete si tu i solnou či bylinnou inhalaci, mořskou lázeň a také patřičné ochlazení pod ledopádem. Nakonec nesmí chybět odpočinek v tepidáriu.

Otevírací doba:

  • PO: 13:00–21:00 hodin
  • ÚT–NE: 9:00–21:00 hodin

Vstupné - bazénový svět:

  • Dospělí: 12 €/vstup na 3 hodiny
  • Děti (do 15 let): 7 €/vstup na 3 hodiny

Vstupné - vitální svět:

  • 6 €/vstup - jako doplatek ke vstupu do bazénového světa
Více informací
Termální koupaliště Podhájská
Termální koupaliště Podhájská
Římské lázně v Podhájské
Římské lázně v Podhájské
Skalní obydlí Brhlovce
Skalní obydlí Brhlovce