Horský Hotel Ostredok *** leží uprostřed centra turistického střediska Jasná. Přes den se vypravte do Stanišovské jeskyně či na jinou atrakci, kde si užijete slevu díky Liptov Region Card, večer si užijte relaxaci ve wellness s vířivkou a saunami. Po celou dobu je zajištěna skvělá polopenze.

O ubytování

Nízké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem zábavy, krásné přírody a sportovního vyžití. Užijte si pobyt v Hotelu Ostredok ***, který se nachází v centru turistického střediska Jasná. K mnoha krásným vyhlídkám či přírodním úkazům to budete mít pár kroků, k rozhledně Ostredok se dostanete za 4 minuty chůze, k Naučné stezce Demänovská dolina za 6 minut a ke krásnému Vrbickému plesu za 10. Slavné Demänovské jeskyně, jejich návštěvu nesmíte vynechat, jsou pak vzdáleny mezi 4 a 6 km. V zimě to k lyžařským vlekům budete mít co by kamenem dohodil, lyžařské středisko Jasná se nachází jen 500 m od hotelu. A za relaxem se stavte do 17 km vzdálené oázy zábavy a odpočinku, Aquaparku Tatralandia.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech s možností umístění až dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, satelitní TV, telefon a možnost připojení k WiFi.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na bohatou polopenzi plnou slovenských, italských a mezinárodních chutí.

Kde budete relaxovat?

Odhoďte každodenní stres v parní či finské sauně, infrasauně nebo ve venkovní vířivce, která skvěle uvolní vaše namožené svaly. Hotelové wellness nabízí velkou škálu procedur a masáží, ze kterých si vybere úplně každý.

Hotel Ostredok ***

Jasná 101 , Demänovská dolina
Slovenská republika

+421 44 5591 531

recepcia@ostredok.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček 15 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
14,7 km
Sjezdovka
0,4 km

Tipy na výlet

Nízké Tatry Tip na výlet

Nízké Tatry nabízí perfektní zázemí, podmínky pro turistiku, lyžování a koupání. Centrem národního parku je Demänovská dolina, která je středem zdejšího turistického ruchu. V Tatrách se dají podnikat skvělé túry, stačí si jen vybrat trasu nebo cyklotrasu. Mezi nejoblíbenější cíle výletu patří Liptovská Mara, Jánská Dolina, turisticky nejoblíbenější hora Chopok a nejvyšší Ďumbier. Výstup na Ďumbier je fyzicky namáhavý, ale zvládnete jej i během jednoho dne. Skvělou trasou je přechod od Chopku k Čertovici, nabídne vám totiž úžasný výhled do okolních dolin.

Více informací
Chopok
Ďumbier
Demänovská ledová jeskyně