• Domácí mazlíček 9 €/pobyt

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Nezapomenutelná dovolená v Nízkých Tatrách

Nízké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem zábavy, krásné přírody a sportovního vyžití. Užijte si pobyt v Hotelu Ostredok ***, který se nachází v centru turistického střediska Jasná.

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech s možností umístění až dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), TV/SAT, telefon a možnost připojení k WiFi. Těšte se na bohatou polopenzi plnou slovenských, italských a mezinárodních chutí.


Celoroční relax ve wellness a další vyžití

Odhoďte každodenní stres v parní či finské sauně, infrasauně nebo ve venkovní vířivce, která skvěle uvolní vaše namožené svaly. Hotelové wellness nabízí velkou škálu procedur a masáží, ze kterých si vybere úplně každý.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václav S.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Nemám žádné připomínky. Hotel doporučuji.

Skvělé (Róbert N.)

Prostredie pekné. Strava výborná. Personál príjemný. Ubytovanie dobré. Len wellness o ničom, natlaceny šiesti vo vyrivke. Všetko bolo v poriadku akurát sme nedostali Liptov región card.

Vynikající (Pavel S.)

Prostředí hotelu perfektní, popis přesně odpovídal nabídce, vše co bylo na koponu jsme obdrželi. Strava dobrá, wellness výborný. Personál milý a ochotný