Dovolenou v Hotelu Magura u Ždiaru - v centru Belianských Tater - si zamilujete. V ceně je bohatá polopenze, vstup do wellness s vířivkou, infrasaunou a finskou saunou a také slevy na vstup do aquaparků. Děti jistě nadchne vstup do dětského světa Guličkovo.

Hotel s úchvatným výhledem na Belianské Tatry

Hotel Magura najdete v Monkovej dolině v obklopení lesů. Z většiny pokojů budete mít výhled na hřebeny Belianských Tater. Z hotelu se navíc dostanete snadno i do Ždiaru (2 km) - centra tradiční architektury a folklóru.

Ubytování budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. V hotelu najdete i restauraci, kde pro vás bude každý den připravená polopenze. Dále je k dispozici denní bar, společenská místnost, čítárna, klubovna s billiardem, stolní tenis i stolní fotbal.

Nechybí ani hřiště na volejbal a fotbal, možnost grilování a zábava pro děti - dětské hřiště, houpačky a dětský koutek.

Aquaparky a wellness výhodně

Příjemné chvíle v Hotelu Magura rozhodně strávíte i ve wellness centru s vířivkou, finskou a infra saunou. Stejně tak si užijete masážní křeslo, které uvolní napětí ve vašich svalech.

Kromě toho nabízí dovolená v Belianských Tatrách další výhody. Lokalita je jako stvořená pro rodinnou dovolenou plnou horské turistiky, navštěv hradů (Kežmarok, Stará Ľubovna) nebo přírodních krás, jako je Belianská jeskyně.

Tipy na výlet

Chodník korunami stromů Bachledka

V Pieninském národním parku na vás čeká nový chodník korunami stromů. Vydejte se na příjemnou procházku po více než 1200 metrech chodníku taženého kolem kmenů a větví zdejších statných stromů. Na informačních tabulích se dočtete zajímavosti o zdejší fauně a flóře, a až vysoupáte na vrchol věže, otevře se před vámi výhled na štíty Belianských Tater, Pieniny i malebné Zamagurie. Zpátky na zem se pak můžete vrátit stejnou trasou a nebo vyzkoušet alternativu zakrouceného tobogánu.

Belianská jeskyně

Navštivte tuto ohromující krápníkovou jeskyni, která patří k těm největším na celém Slovensku. Obdivujte stalagmity, jezírka nebo vodopády.

Pozemní lanovka Starý Smokovec - Hrebienok

Pozemní lanová dráha představuje nejpohodlnější způsob, jak se ze Starého Smokovce dostat přímo na Hrebienok (1 272 m n. m.). Lanovka překonává převýšení 247 metrů a za pět minut vás dostane na místo, odkud dál vede hromada turistických tras, po kterých se můžete vydat objevovat krásy Vysokých Tater. Na Hrebienku nezapomeňte pozdravit i jeho maskota, 350 kg vážícího železného medvěda Kubu, a třeba se s ním vyfotit na památku.

Hotel Magura **

Monkova dolina 475, Ždiar
Slovenská republika

+421 524 780 511

recepcia@magurahotel.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,79/5
Celkem 14 hodnocení