Ozdravný pobyt v Piešťanech

Hotel Harmonia a Penzion Alegro najdete v příjemném prostředí na břehu přehrady Sĺňava, cca 2 000 m od Lázeňského ostrova. Při rezervaci si budete moct dle kapacit ze zařízení vybrat. V obou se můžete těšit na pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkónem s příjemným výhledem.

V restauraci vás čeká bohatý výběr z tradičních slovenských i mezinárodních pokrmů, ale také večery zaměřené na různé speciality.

K dispozici je i kulečník, společenská místnost s TV/SAT a zúčastnit se můžete i pravidelně pořádaných kulturních večerů. Pobavte se při dobré hudbě, tanci nebo si zazpívejte s muzikantem během Česko-Slovenského večera.

Profesionální léčebné procedury

Těšte se na rehabilitační centrum s dlouhou historií a množstvím spokojných zákazníků. Postará se zde o vás odborný personál, který vám rád doporučí vhodnou léčbu.

Oba dva hotely také zabezpečují každodenní kyvadlovou dopravu do Piešťan, odjezd je v 9:30 a 13:30 hodin, návrat ve 12:00 nebo 17:00 hodin. Cena transferu tam/zpět je 1 €/osoba.

Dovolená v populárních lázních Piešťany

Piešťanské lázně a termální minerální voda dokáží zázraky:

 • Léčí nemoci pohybového aparátu - kostí, kloubů, svalů
 • Obnovuje komplexní funkce pohybového aparátu
 • Výrazně zlepšuje cirkulaci krve a lymfy
 • Odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (hotel@harmoniahotel.sk, +421 (0)33 5583081). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Pobyt je možné prodloužit.

 • Příjezd do hotelu doporučujeme v čase oběda mezi 12:30 - 13:30 hodin, po 14:00 hodin pak proběhne ubytování. Pokud nestihnete příjezd v čase oběda, hotel vám oběd nabídne v den odchodu formou balíčku na cestu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko, stravování s rodiči.

 • Dítě do 11,9 let 15 €/noc na přistýlce včetně plné penze.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 0,5 €/osoba/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zdeněk N.)

S uvedeným pobytem jsme byli spokojeni a to jak s ubytováním tak i stravou. Služby poskytnuté v hotelu Harmonia byli velmi dobré. Navrhoval bych aby do pobytu byly zahrnuty i masáže nebo koupele(i když by se cena částečně navýšila).Nemám připomínek

Skvělé (Marcela ?.)

Ubytováni odpovídalo prezentaci na portálu. Strava byla každý den stejná, mohla by být pestřejší nabídka.

Vynikající (Jarmila O.)

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, strava pestrá a chutná, procedury byly velmi přínosné (masáž, vířivka ve vaně, elektroléčba, oxygenoterapie, duotermie aj.), ulevily nám oběma od zdravotních problémů. Nejen personál hotelu, ale i lidé, se kterými jsme se setkávaly, včetně pracovníků Infocentra a dalších, byli velice milí a vstřícní, ochotní poradit. Velkou nevýhodou ovšem byla vzdálenost hotelu od stanice železnice. Chyběla místní doprava (byla sobota), použití taxíku bylo velmi drahé (za asi 5,5km vzdálenost - 7 Euro). Nakonec jsme se vydaly do hotelu pěšky. V okolí jsou známé hrady, Beckov, Čachtice, Trenčín, ale protože procedury jsme dostaly 3x v době oběda (12,30-13,30), nedal se stihnout vlak směr Nové Mesto n.Váhom v 13,58.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytují mnoho možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí, až po výlety do nedalekých Malých Karpat. Piešťany nejsou jenom lázeňským městem, pulzují také historií a kulturou. V letních měsících můžete navštívit třeba oblíbené hudební festivaly Grape a Topfest. O zajímavý program navečer se postará Kursalon - Kúpeľná dvorana v centru města, kde se odehrává množství kulturně-společenských akcí (koncerty, taneční večery, výstavy, divadelní představení apod.).

Nitranský hrad

Nitranský hrad

Zavítejte do zachovalého hradního komplexu v Nitře. Hrad stojí na místě starého slovanského hradiště, první zmínka o něm pochází z 9. století. Hrad má několik expozic, projít si můžete hradní areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézní muzeum, Kazematy a Hradní věž. Z ní se vám naskytne nádherný výhled na celé město.

Trenčín

Trenčín

Město Trenčín si bezpochyby oblíbíte, je totiž doslova napěchované historií a hodnotnými kulturními památkami v čele s majestátním Trenčínským hradem. Mimo to je to ale také město pohody, zábavy a kultury s množstvím muzeí, festivalů a slavností. Tisíce turistů přichází do Trenčína, aby spatřili na vlastní oči Trenčínský hrad a poslechli si nejznámější pověst o Studni lásky.

Navštivte třeba filmový festival ArtFilm, Trenčínské historické a hradní slavnosti nebo festival tradiční lidové zábavy.