Dovolená v populárních lázních Piešťany

Piešťanské lázně a termální minerální voda dokáží zázraky:

  • Léčí nemoci pohybového aparátu - kostí, kloubů, svalů
  • Obnovuje komplexní funkce pohybového aparátu
  • Výrazně zlepšuje cirkulaci krve a lymfy
  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan G.)

S pobytem v hotelu Harmonia - Piešťany jsme byli velice spokojeni. A to strava, wellness, ubytování a personál včetně s milým šéfem. Se spokojeností tento pobyt doporučuji jiným osobám.

Skvělé (Ivana C.)

S veškerými službami jsme byli spokojeni. Pan majitel se o všechny výborně staral, zrovna tak personál hotelu. Horší je umístění hotelu v neudržovaném okolí.

Skvělé (Alena M.)

S pobytom sme boli spokojný aj napriek odrádzajúcemu okoliu známka 3/4 a málo usmievavému personálu na recepcii 3. Pokiaľ by sme sa na uvítací prípitok neopýtali tak nám ho ani nedajú, ináč sme dostali všetko čo sme si zaplatili aj napeiek neskorému príchodu sme dostali v deň príchodu aj obed ktorý sme dostať nemali. Hotel si vyžaduje rekonštrukciu ako výmenu okien, úprava fasády a okolia, ale sme sa nenechali odradiť personál bol ústretový a procedúry boli k našej spokojnosti. Trošku nám chýbali základné informácie ako to funguje a predbieha nakoľko sme tam boli 1x. Nakonec sme sa rýchlo zorientovali a boli sme hneď ako doma. Tipy na výlet: Kúpeľný ostrov s mini zoo, balenologické múzeum a jeho výstava, Sĺňavske Jazero, Most lásky neďaleko hotela Mangolia vedľa hotela Jalta a o pár metrov ďalej výborný zákusok v neďalekej cukrárni Promenáda.

Vynikající (Pavlína B.)

Všechno bylo super, nemáme žádné připomínky. Dokonce i koupání v sousedním penziónku Vlna se slanou vodou bylo super, prostředí pro děti ideální. Jen ty vybydlené hotely, nepůsobily moc dobře.

Vynikající (Jozef D.)

Pobyt sa nám veľmi páčil, so službami a personálom sme boli veľmi spokojní, chutnej stravy bolo dosť, procedúry boli príjemné všetko ok

Skvělé (Michal M.)

Celkom spokojnost, dobra strava, ale vsetky procedury v jeden den, nebolo mozne ich absolvovat.

Vynikající (Radka M.)

Pobyt v hotelu Allegro byl určitě fajn. Paní recepční byla moc milá a velmi vstřícná. Jídlo bylo chutné a podávané formou bufetu, což nám vyhovovalo. Užily jsme si i všechny procedury. Pokoje byly standardní, možná jen koupelna mohla být novější, ale to je asi detail :-). Určitě bych tento pobytový balíček doporučila dál. Také se nám moc líbilo v hotelu Irma, kde nabízí koupání v lázních Zrkadlisko a Bahnisko.

Skvělé (Vladislav K.)

Prostředí hotelu průměrné, strava a procedury v pořádku. Personál v pohodě. Bez vlastního auta pouze pro rekreanty 70+.

Skvělé (Jiří P.)

Jídlo - vynikající, pobyt a hotel - průměrný (mírně zanedbaný), personál ochotný, ve wellnessu mě překvapilo, že nevyměňovali podložky na lehátkách a u van po každém zákazníkovi, vedoucí hotelu měl připraven na každý večer program a dobrý byl i hotelový autobus do Piešťan.

Vynikající (Janka L.)

Prostredie hotela je veľmi tiché, umožňuje vynikajúci relax. So všetkými službami sme boli veľmi spokojní, personál bol ochotní. Strava vynikajúca a bohatá, mali sme polpenziu - raňajky aj večere švédske stoly; bola možnosť doobjednať si obed z dennej ponuky. Každý večer kultúrny program. Doporučujem bicykel, my sme mali vlastné, hotel zapožičiaval svoje v cene pobytu. Okolie umožňuje výbornú cykloturistiku.