Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v areálu jednoho z nejoblíbenějších termálních komplexů na Slovensku. Z pokoje můžete vyjít rovnou v plavkách a skočit do některého z vnitřních či venkovních bazénů. Užijete si také tři relaxační procedury.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavel K.)

Ubytování nad očekávání velmi dobré, strava výborná, personál hotelu velmi příjemný a vstřícný.

Vynikající (Jan H.)

Prostředí hotelu odpovídá popisu. Vše jsme obdrželi co bylo na kuponu. Strava, služby a personál hotelu super, není co dodat. Doporučuji každému.

Vynikající (Božena K.)

Byli jsme velmi spokojeni, recepční ochotní, bazény s ideální teplotou, strava výtečná - pana kuchaře by si měli považovat. Zatím nejlepší co jsme kde byli.

Vynikající (Pavel H.)

Při příjezdu jsme byli trošku "zklamáni" velikostí areálu (byli jsme v Tatralandii a Bešeňové), nicméně nakonec to bylo dobré (lehce jsme se našli). Taky nás zarazilo, že jediná tobogánová věž byla placená. Nicméně nakonec to asi bylo dobře, neboť i přes placení tam byly občas docela fronty (do 10 minut) - kdyby byl vstup zdarma, tak tam čekáme doteď. (:-). Jediný problém tak byl s kuřáky, kteří kouří všude (u bazénů, u dětských hřišť, vedle Vás na dece). Hotel naštěstí 100 % nekuřácký. Ubytování výborné, jídlo taktéž, recepce ochotná pomoci.

Vynikající (Renata ?.)

Pobyt jsme koupili rodičům, přijeli moc spokojeni. Krásné, čisté a nové ubytování, příjemný personál. Služby také super. Samozřejmě o víkendu hodně lidí, ale s tím se počítá. Takže za ně velká spokojenost.

Vynikající (Jana ?.)

Vše bylo prima, personál velmi ochotný, prostředí hotelu moc hezké, jídlo dobré a dostačující. Procedury super!

Vynikající (Vladimir G.)

Co se týká vybavení a personálu nemám jiné hodnocení než výborné a všem mohu jen doporučit.

Skvělé (Jitka G.)

Ubytování pěkné, akorát jeden den největšího horka nefungovala klimatizace. Personál milý. Naprosto vhodné pro rodiny s dětmi, vůbec jsme neopustili areál, protože děti chtěli být pořád v bazénech.

Vynikající (Ilona ?.)

Hotel byl čistý, vkusný, voňavý. Na hotelu byl klid, nerušil nás žádný hluk. Polopenze byla velice chutná. Široký výběr jídel jak ke snídani tak na večeři. Jídlo bylo neustále doplňováno, proto i při pozdějším příchodu bylo všeho dostatek. V nabídce byl dostatek ovoce i zeleniny, báječné saláty. Gratulace patří kuchařům! V prvním týdnu v září bylo wellness venku příjemné, nebylo "přelidněno". V plaveckém bazénu se dalo plavat, ve vířivkách se dalo vířit a v termálním bazénu bylo také dostatek prostoru. Toalety byly vždy čisté. Personál hotelu i restaurace byl velmi příjemný. Ovšem město Dunajská Streda neposkytuje žádné kulturní ani jiné zážitky pro zpestření večerního programu. Proto jsme celý pobyt trávili v areálu termálních koupelí, což nám velice vyhovovalo.

Vynikající (Hana M.)

Hotel byl naprosto v pořádku. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava postačující, personál milý a vstřícný.