• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování přímo v centru dění

Ubytováni budete v moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV a WiFi připojením. Vybrat si můžete z pokojů Standard s manželskou postelí a pokojů Comfort, Premium a Family, ve kterých je kromě manželské postele i možnost přistýlky a balkon s výhledem na bazény.

Starost si nemusíte dělat ani o jídlo, čeká vás totiž chutná polopenze formou bohatých švédských stolů, na snídani i večeři si tedy můžete naložit, na co jen budete mít chuť.

Termály pro malé i velké

Thermalpark v Dunajské Strede je jedno z nejoblíbenějších středisek na jižním Slovensku. Dokonalý relax i zábava vás čekají na ploše 18 ha. K dispozici budete mít celkem 10 vnitřních i vnějších bazénů s léčivou a termální vodou o teplotě 26 - 39 °C. Příznivě působí především při potížích pohybového ústrojí.

Pro nejmenší je tady krytý BABY bazén. Vy si zaplavete v plaveckém bazénu a necháte se masírovat tryskami ve wellness bazénu nebo se prohřejete v nejteplejším termálním bazénu v rotundě. Pokud se chcete nechat pořádně hýčkat, doporučujeme saunový svět.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš M.)

Hotel paráda. Dobré je to, že z pokoje se dostanete chodbou přímo do termálů. Jídlo naprostá bašta. Jen malá drobnost, k večeři si musíte koupit za své pití, ale tuto věc vyváží dobré jídlo. Personál vždy vyšel vstříc, uctiví a cení si zákazníka. Hotel čistý, jezdíme tam s manželkou rádi a jezdit budeme.

Vynikající (Marcela V.)

Hotel moc pěkný, čistý, strava výborná, personál na jedničku. Příští rok to určitě zopakujeme!!

Vynikající (Miroslav R.)

Pobyt bez problémů, všechny služby jsme absolvovali, ubytování, jídlo, personál perfektní.