Ubytování v přepychovém hotelu u jezera Sĺňava

Každý den můžete využít transfer od hotelu přímo do piešťanských lázní a těšit se z procedur.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Veronika ?.)

Vsetko z ponuky co bolo slubene, bolo aj dodrzane. Ostali sme 3 noci. Personal bol velmi mili, tiez sme boli velmi spokojni s pani maserkou. Jedlo velmi chutne. Izba by potrebovala troska renovaciu - z fotiek som ocakavala vyssi / standard / novsie zariadenie, ale v konecnom dosledku izba bola cista a postel pohodlna - chodili sme tam len spavat. Celkovy dojem /zazitok z pobytu/ bol velmi dobry.

Vynikající (Pavol B.)

Prostredie hotela bolo pekné a zodpovedal popisu. A dostali sme všetko podľa kupónu. Personál hotela bol ochotný a ústretový. Personál bol profesionálny a milý. Travelking budem odporúčať svojím známym, lebo je výhodný a poskytuje pobyty v takých rekreačných strediskách kam by obyčajný pracujúci človek by sa neodvážil. Máme záujem služby využiť znova.

Vynikající (Emília M.)

Krásne zariadený hotel, boli sme nadšení, spokojní, myslím, že sme dostali ešte viac ako sľuboval kupón, služby perfektné, ústretový, milý personál. Masáže boli naozaj na vysokej profesionálnej úrovni. Doporučujeme tento pobyt, pretože aj prostredie je veľmi pekné na prechádzky, je možnosť transféru na "kúpeľný ostrov". Mysme to plne využili.

Skvělé (Martin P.)

Hotel bol príjemne zrekonštruovaný, nemyslím si však, že zodpovedá štyrom hviezdičkám. Bola zima a tak sme okolie hotela neprebádali, nachádza sa ale v tichej lokalite mimo centra, z oboch strán obklopenej riekou. V lete to môže byť príjemné. Bohužiaľ nie všetky okolité pozemky a stavby sú udržiavané, čo kazilo celkový dojem. Strava bola inak chutná a personál priateľský, mám pocit, že väčšina personálu bola ruskojazyčného pôvodu, ale dalo sa dohovoriť. Wellness a masáže boli ok, ale určite odporúčame aj procedúry v Irme/Napoleonovi. Celkovo som spokojný, cena za to všetko bola veľmi slušná!

Vynikající (Jozef K.)

Hotel bol vybavený pekne, čo bolo na kupóne sme dostali. Zo stravou nebol problém a wellness v pohode. Personál bol milý aj keď boli rusky hovoriaci, vždy boli ochotný a usmievavý. Bolo super že nám svietilo slniečko, tak sme prešli kúpeľné mestečko.

Skvělé (Anna K.)

Prostredie hotela pekné, zodpovedal popisu. Dostali sme všetko čo bolo uvedené na kupóne. Strava dobrá, wellness v pohode, perfektné masáže, personál milý.

Vynikající (Dana D.)

Právě jsme se vrátili, hotel je moc pěkný, jídlo výborné, personál velmi ochotný pomohou opravdu se vším moc se nám zde líbilo mohu jen doporučit.

Skvělé (Peťka N.)

S pobytem jsme byli spokojeni, i když nedostatky se tam najdou. Co se týká personálu tak ti byli na jedničku s hvězdičkou zvláště paní recepční. Strava také fajn, jen pro pány celkem malé porce, snídaně se moc nemění, skoro to stejně každý den, což si myslíme že je škoda. Co se nám nelíbilo, tak hlavně wellness špinavá voda, špinavá vířivka, zápach no prostě tak by to nemělo ve 4* hotelu vypadat, dále si myslíme že župany by měly být automaticky na pokojích zdarma a hlavně pro ubytované v hotelu by mělo být parkovné zdarma. A také by se měli zaměřit na to jak vypadají sprchy na pokojích přeci jen je to 4* hotel ale odpovídal tak 3*. Jinak se nám moc líbilo, nejsme nároční takže jsme nedostatky ani nijak neřešili, důležité že jsme si odpočinuli. Ale upřímnou recenzi pro druhé napíšeme.

Vynikající (Lukáš V.)

Hotel zcela odpovídal popisu, jediné co chybělo, byla poznámka, že k večeři se vyžadují u pánů dlouhé kalhoty. Jednalo se o malý hotel v klidné části. Hotel byl uvnitř i venku krásně upraven, udržován a uklízen. Všechen personál byl příjemný, vstřícný a ochotný. Večeře byly výborné a jídla bylo dostatek. U snídaně byl výběr dostačující, jen doplňování probíhalo pomalu. Určitě bych odporučil restauraci Tři Groše (cca 1 km pěšky okolo Síňavy) a Furman (cca 4 km nad Piešťanami). Pokud by hotel nabízel All inclusive a měl vlastní bazén tak by mu už nic nechybělo.

Vynikající (Zdeňka M.)

Hotel samotný zvenčí a potom i vevnitř působily velmi krásným dojmem a prostředí v hotelu bylo moc krásné, strava a wellness bylo perfektní, vše jak bylo na vašem portále uvedeno, pouze maličkost, že lázně nejsou dostupné, když si je předem neobjednáte, což byla naše chyba.